Poszukiwania doświadczonego radcy prawnego

Kiedy zdecydowaliśmy się z mężem na rozwód miałam nadzieję, że uda nam się bez problemu dogadać i rozejdziemy się za porozumiem stron. Szybko jednak okazało się, że nie będzie to takie proste. Mąż zaczął zaciekle walczyć o majątek i miałam wrażenie, że robi wszystko, aby tylko opóźnić rozwód mi uniemożliwić mi oskarżenie go o winnego rozpadu małżeństwa.

Gdzie w Tarnowie znajdę radcę prawnego?

W końcu doszłam do wniosku, że faktycznie nie jestem w stanie poradzić sobie z tego przebiegłymi „atakami” w sądzie. Uznałam, że przyda mi się pomoc prawnika. Pożaliłam się mojej przyjaciółce w pracy, że nie znam żadnego dobrego radcy prawnego i nie wiem, czym kierować się przy jego wyborze, a zależy mi na tym, aby była to dobra i sprawdzona osoba, ponieważ wiedziałam, że mój rozwód nie należy do najprostszych. Wtedy ona podpowiedziała mi do kogo powinnam się udać. Był to doświadczony radca prawny w Tarnowie. Ona sama kiedyś korzystała z jego usług i była bardzo zadowolona. A dodatkowo była to osoba, która specjalizowała się w prawie cywilnym w tym w sprawach rozwodowych, dlatego z pewnością będzie w stanie mi pomóc. Dodatkowo przyjaciółka zapewniła mnie, że posiada on niskie, przystępne ceny za swoje usługi i do każdej sprawy podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Zachęcona tymi pozytywnymi opiniami na jego temat, zdecydowałam się z nim jak najszybciej skontaktować.

Bardzo szybko przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Ten radca okazał się bardzo dobrym specjalistą, który już na pierwszym spotkaniu w jego kancelarii prawnej zapoznał się ze wszystkimi dostarczonymi przeze mnie dokumentami rozwodowymi i podpowiedział mi, jakie rozwiązanie i kroki prawne mogę teraz podjąć. Szybko przekonałam się, że rozwód może przebiec bardzo sprawnie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.majzerowiczmadel.pl!