Zatrudnienie kuriera do oddziału w Łodzi

Nowa placówka Inpost w Łodzi powstała stosunkowo niedawno. Był to jeden z większych oddziałów, w jaki zainwestowano. Ja zarządzałam tym punktem i odpowiadałam za pracowników, jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klientów a to dla szefostwa było najważniejsze.

Region Łodzi obsługiwana przez doświadczonego kuriera

Inpost - kurier z ŁodziW oddziale było zatrudnionych wielu kurierów, którzy obsługiwali konkretne rejony w mieście. Zauważyłam jednak, że brakowało pracownika. Musiałam zatrudnić jeszcze jednego kuriera, żeby wszystko funkcjonowało należycie, bo tego wymagało szefostwo. To była nowa i świeża placówka Inpost – kurier z Łodzi musiał być doświadczony i znać teren. Wystawiłam ogłoszenie na portalu, który był jednym z największych i tam liczyłam, że znajdę kuriera z doświadczeniem. Firma Inpost świadczyła szereg usług, które były stosunkowo tanie i dlatego sporo ludzi decydowało się na współpracę. Nawet były podpisane umowy z dużymi firmami, które każdego dnia wysyłały mnóstwo listów czy przesyłek. Na ofertę pracy odpowiedziało dość sporo osób. Byli tam ludzie, którzy już pracowali w branży kurierskiej i mieli odpowiednie doświadczenie. Jedna osoba spodobała mi się szczególnie. Człowiek ten pracował jako kurier w Łodzi i doskonale znał całe miasto. Firma Inpost właśnie takiego człowieka potrzebowała w zespole. Podczas rozmowy rekrutacyjnej uzyskałam wszystkie niezbędne informacje od tego człowieka i zaoferowałam mu zatrudnienie. Zaczął od poniedziałku.

Z nowego kuriera byłam bardzo zadowolona. Pracował doskonale i posiadał niezbędne doświadczenie. Wiedziałam, że w firmie będzie długo pracował, bo tak naprawdę to każdy był zadowolony z jego pracy. Wszystkie przesyłki doręczane były zgodnie z ustaleniami i klienci byli zachwyceni obsługą.