Zaproszenie do współpracy producenta bombek

Jak co roku musiałem nawiązać kontakt z nowymi producentami. Pracowałem w markecie, gdzie każdego roku zmieniany był asortyment. Właściciel stawiał takie wymogi i musiałem się tym osobiście zajmować. Z uwagi na fakt, że zbliżała się zima, to postanowiłem znaleźć producenta bombek choinkowych.

Korzystne warunki współpracy z producentem bombek choinkowych

producent bombek na choinkęZawsze przed świętami sprzedawane były w markecie ogromne ilości bombek choinkowych. Właściwie to całe zapasy magazynowe były zawsze wyprzedane. W tym roku postanowiłem znaleźć producenta, który przystanie na moje warunki współpracy. Szczególnie zainteresował mnie producent bombek na choinkę, który działał na rynku od niedawna. Wiedziałem, że łatwiej będzie z tym człowiekiem prowadzić negocjacje i dlatego zaprosiłem go do rozmów. Człowiek ten produkował bombki szklane, dobrej jakości i wiedziałem, że warto było je sprowadzić do marketu. Rozmowy odbyły się w neutralnym miejscu. Wybrałem na spotkanie jedną z najlepszych restauracji w mieście, gdzie często prowadziłem negocjacje z kontrahentami. Zaprosiłem tego producenta do współpracy i przedstawiłem mu warunki, na które od razu przystał. Właściwie były one dość korzystne dla każdej ze stron. Zamówiłem u tego producenta każdy rodzaj bombek jakie produkował. Wiedziałem, że i tak wszystkie zostaną sprzedane w markecie jak to miało miejsce co roku. Właściciel marketu był zadowolony z podpisanej z producentem umowy i nawet dostałem pochwałę ustną od niego.

Już w październiku bombki choinkowe pojawiły się w sprzedaży i oczywiście chętnych nie brakowało o tej porze roku. Wybór oferowany był ogromny i każdy klient miał w czym wybierać. Osobiście byłem zdania, że współpraca z tym producentem była jedną z najlepszych w ostatnim czasie.