Wypożyczenie barierek na koncert

Pojawiła się przede mną opcja, z której musiałem skorzystać. Otóż mogłem zorganizować koncert dla mieszkańców Cekcyna, który miał wesprzeć budżet schroniska dla zwierząt. Musiałem tylko załatwić jakiś znany zespół, który zgodzi się dać darmowy koncert. To było akurat proste.

Scena zabezpieczona mocnymi barierkami koncertowymi 

barierki koncertoweMiałem znajomości a lider znanego zespołu wisiał mi przysługę i postanowiłem to wykorzystać. Oczywiście zgodził się dać koncert za darmo i najważniejsza kwestia była załatwiona. Scenę postanowiłem umieścić tam gdzie zawsze, ale tym razem musiałem ją odpowiednio zabezpieczyć, bo wiedziałem, że pojawi się dużo ludzi. Konieczne były barierki koncertowe, które dawały pełne bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom takiej imprezy. Barierki na ten koncert zdecydowałem się wynająć, ponieważ nie było sensu ich kupować. Koncerty nie często były organizowane i byłby to zbędny wydatek. Wybrałem się do Chojnic, gdyż tam była firma, która zajmowała się wypożyczaniem barierek koncertowych. Wszystko załatwiłem i jeszcze dogadałem się, że pracownicy, którzy przywiozą na koncert te barierki, to od razu je ustawią i odpowiednio zabezpieczą. Poprosiłem o mocne barierki, ponieważ będzie dużo ludzi i chciałem mieć pewność, że wszystko będzie w porządku. Byłem obecny podczas przygotowań do koncertu, ponieważ chciałem mieć wszystko pod kontrolą. Barierki zostały zamontowane w odpowiedniej odległości i nic nie było w stanie ich przestawić czy przewrócić.

Koncert był bardzo udany i ludzie świetnie się bawili. Udało się zebrać dużą sumę pieniędzy, którą osobiście zawiozłem do schroniska. Wzbudziło to spore poruszenie, ponieważ jeszcze nigdy takie środki pieniężne nie zostały przekazane. Byłem z tego faktu niezmiernie zadowolony.