Wygrana walka z nosówką dzięki świetnemu weterynarzowi

Chodzenie z psem do weterynarza na kontrolne sprawdzenie jego stanu zdrowia, jest równie ważne jak badanie samego siebie w podobnym odstępie czasowym u lekarza. Takie zachowanie pozwala nam wcześniej wykryć choroby z których nasz zwierzak ma szansę wyjść.

Najlepszy weterynarz z Warszawy

wawer weterynarzPomimo tego, że mój psiak posiada wszystkie, niezbędne szczepienia, niestety nie uchroniły one w pełni mojego psa przed chorobą. Musimy pamiętać, że fakt, iż nasz pies jest zaszczepiony np. na nosówkę wcale nie oznacza, że nigdy na nią nie zachoruje. Mieszkam na osiedlu Wawer weterynarz jest tutaj naprawdę do rany przyłóż. Widać, że jest to człowiek, który wybrał swój zawód z powołania i naprawdę całym sercem kocha zwierzęta. Dzięki okresowym wizytom u niego udało się szybko określić chorobę psa i tym samym zwiększyć jego szanse na całkowite wyzdrowienie. Pies spędzał długie godziny na kroplówkach u weterynarza i to, co naprawdę mnie ujęło za serce to widok weterynarza, który w zasadzie przez cały czas czuwał nad psem, siedząc obok niego, głaskając i mówiąc uspokajającym głosem. Nie ukrywam, że taki obraz doprowadził mnie do łez wzruszenia, a jednocześnie dał pewność, że wybrałam najlepszego weterynarza, jakiego tylko mogłam znaleźć. Psi lekarz dbał o najdrobniejszy aspekt, począwszy od pilnowania godzin w których psiak miał dostawać zastrzyki, bądź kroplówki poprzez odpowiednią dietę oraz całkowita pielęgnację. Pomimo tego, że sytuacja psa była naprawdę bardzo ciężka, oboje nie traciliśmy nadziei.

W pewnym momencie nastąpił prawdziwy przełom i psiak zaczął się coraz lepiej czuć. Udało się! Weterynarz wyprowadził mojego pieska z naprawdę ciężkiej i wykańczającej choroby. W pewnym momencie była nawet podjęta rozmowa o uśpieniu pupila, niemniej dzięki determinacji, wiedzy i ogromnemu doświadczeniu, psiak jest dzisiaj z nami i cieszy się doskonałym zdrowiem.