Wybór siodła od Daw Magu

Szukając hobby dla mojej córki, starałam się znajdować czynności, które mogłyby szeroko rozwijać jej umiejętności, jednocześnie długo utrzymując przy sobie jej zainteresowanie. W końcu padło na jazdę konną. Tak się zachwyciła przebywaniem z końmi, że szybko mnie przekonała, że musi dostać cały zestaw konny dopasowany do niej, w tym rzecz jasna siodło.

Wygodne siodła od Daw Magu

daw mag siodłoSama, będąc dziewczynką kilka razy byłam na nauce jazdy konnej, jednak szybko się do tego zraziłam, kiedy raz koń nieoczekiwanie przyspieszył. Nie chciałam, żeby córka miała podobne lęki i cieszyłam się, że tak wczuwa się w nowe hobby. Ja nie miałam o tym tyle wiedzy, więc w kwestii akcesoriów dopytaliśmy się instruktora. Przedstawił całą listę i ocenił, co jest najważniejsze, gdzie można tanio nabyć coś porządnego i tak dalej. Skorzystaliśmy z jego porad i tak o to natrafiłyśmy na stronę Daw Magu. Jeśli chodzi o Daw Mag siodło tam znalezione okazało się wręcz idealne. Z rozmowy z innymi rodzicami zawożącymi swoje dzieci na nauki, wynikało, że to jest sprawdzona firma i na takie siodła nie mogą narzekać ani młodzi adepci jazdy konnej ani same konie. Okazało się nawet, że niektóre dzieci mają dokładnie takie same siodła, co tylko mogło utwierdzić w przekonaniu, że dobrze trafiłyśmy. W tym samym miejscu więc kupiłyśmy także pozostałe części potrzebne mojej córce.

Dokładnie wyposażona córka mogła na dobre oddać się nowej pasji. Bardzo się cieszę, że nie skończyło się na kilku lekcjach i rezygnacji. Widać, że dobrze sobie ze wszystkim radzi, ma świetny kontakt z instruktorami i widać, że zależy jej na tym, by dobrze czuł się jej koń. W nowym siodle też czyje się wygodnie, co pozwala jej się skupić wyłącznie na jeździe i opanowaniu nowych umiejętności.