fitnes

Wizyta w fitness clubie czy fajka wodna – co podarować swojemu mężczyźnie?

Przy wybieraniu prezentów dla najbliższych staramy się być bardzo ostrożni. Przede wszystkim zależy nam na zadowoleniu z prezentu. Jednak odchodzi się już od ofiarowywania prezentów niepraktycznych. Najważniejszą cechą dzisiejszych podarunków będzie zdecydowanie funkcjonalność. Im osoba obdarowywana jest bliższa tym trudniej jest wybrać prezent, bo bardziej przejmujemy się opinią. Jednak znajomość naszego mężczyzny może nam zdecydowanie pomóc.

Fitness club i jego oferta – dobry pomysł na prezent

Fitness clubMusimy pamiętać o jednej istotnej rzeczy. Przede wszystkim wybrany przez nas prezent musi trafić w oczekiwania naszego mężczyzny. Znamy go bardzo dobrze i wiemy czym się interesuje, czym się zajmuje. Na podstawie tego musimy ocenić czego mu może brakować. Oczywiście nasz prezent musi się na coś przydać. Jak już zostało wspomniane najważniejsza zasada, to aby prezent był funkcjonalny. Zdecydowanie powinniśmy również pamiętać o takich czynnikach jak to czy prezent będzie służył obdarowanemu przez dłuższy czas. Jeśli nie będzie on jednorazowy, z całą pewnością przyniesie więcej radości. Oczywiście kobiety są dość interesowne, jeśli wybieramy prezent dla naszego faceta, poszukujemy w nim również jakiejś korzyści dla siebie. Z całą pewnością dawanie takich prezentów sprawia nam o wiele większe zadowolenie. Co może być przykładem takiego podarku? Może to być jak najbardziej karnet na siłownię. Zastanawiamy się jaka w tym korzyść dla nas. Przede wszystkim zmobilizujemy go do poruszania się i do zadbania o własne zdrowie. Oczywiście dużym plusem będzie również to, że kiedy on będzie na siłowni, my będziemy mogły sobie odpocząć. Jeśli jednak uznamy to za fajniejsze, możemy jak najbardziej wybrać się na siłownię razem z nim. Wtedy już w ogóle prezent będzie trafiony w dziesiątkę. Skoro jednak prezent ma być dopasowany bardziej do naszych oczekiwań, a nie oczekiwań naszego ukochanego, warto będzie wybrać rodzaj zajęć na siłowni, które będą mu odpowiadały. Na tyle na pewno znamy swojego faceta. Zdecydowanie modny jest ostatnimi czasy fitness. Nie powinniśmy kojarzyć tego tylko z aerobikiem i ćwiczeniami przy muzyce. Fitness to również wykonywanie ciężkich ćwiczeń aerobowych oraz treningu wytrzymałościowego. Jeśli znajdziemy na przykład we Wrocławiu, klub fitness, który oferuje tego rodzaju zajęcia, nie powinnyśmy się zastanawiać ani chwili dłużej.

Rowery elektryczne – kolejny sposób na aktywność fizyczną

Rowery elektryczneMożemy pozostać w koncepcji prezentów związanych z aktywnością fizyczną i skorzystać z innych rozwiązań. Również możemy kupić taki prezent, z którego i my będziemy miały pożytek. Zdecydowanie dobrym pomysłem na prezent będzie kupienie roweru. Oczywiście jest na rynku naprawdę wiele ich rodzajów. Możemy wybierać pomiędzy rowerami:

  • miejskimi,
  • górskimi,
  • elektrycznymi,
  • trekkingowymi.

Są to jedynie przykłady rowerów dostępnych na rynku. Jeśli jesteśmy zainteresowani innymi typami musimy swój wybór skonsultować najlepiej ze sprzedawcą. Sprytnym rozwiązaniem na prezent mogą okazać się rowery elektryczne. Będzie to zmobilizowanie do aktywności fizycznej. Jednak biorąc pod uwagę to, że oprócz nóg pracuje również silnik, nasz facet nie przestraszy się przed wzmożonym wysiłkiem elektrycznym. Nie możemy zapominać również o tym, że mężczyźni to kolekcjonerzy i jeśli podarujemy mu taki nowoczesny sprzęt z całą pewnością będzie się nim chwalił wśród znajomych. Sprawi mu to dodatkowa przyjemność. Warto zastanowić się na jakością jaką reprezentują rowery focus. Możemy być zadowoleni biorąc pod uwagę cenę i ich wytrzymałość.

Fajka wodna – pomysł na odprężenie

Fajka wodnaJak najbardziej istnieją również inne pomysły na prezent, zupełnie nie związane z aktywnością fizyczną. Jeśli chcemy sprawić naszemu mężczyźnie przyjemność i dać mu możliwość odprężenia z całą pewnością powinniśmy rozważyć kupienie fajki wodnej. Oczywiście może być to dodatek do prezentu, albo może to być pomysł na prezent od znajomych. Będzie to dobry pomysł, ponieważ fajka wodna, lub jak ja niektórzy nazywają szisza będzie świetnym pretekstem do spotkania ze znajomymi i sposobem na miłe spędzenie czasu. Fajka wodna będzie z całą pewnością prezentem, który zadowoli naszego mężczyznę.


Źródła:


Podsumowanie

Pomysłów na prezent dla swojego faceta jest naprawdę wiele. Jeśli będziemy kierować się tym co lubi i czym się interesuje, z całą pewnością trafimy z prezentem w dziesiątkę. Warto również skorzystać z nieoczywistych rozwiązań i sprawić naprawdę dużą niespodziankę.