Usługi najmu pojazdów

 

Usługi najmu długoterminowego pojazdów są praktycznie znane nie od dzisiaj, wielu konsumentów oraz przedsiębiorców, uzyskuje najem długoterminowy na samochody, które traktowane są jako narzędzia pracy, lub też wykorzystywane wyłącznie w celach prywatnych. Warto zapoznać się z możliwościami uzyskania samochodu w najmie.

Najem długoterminowy samochodu

samochód firmowy najem katowiceWielu przedsiębiorców nie chce, lub też nie może ze względu na koszty, zakupić pojazdu na własność, niemniej jednak jest to konieczne, gdyż zatrudnieni pracownicy na stanowisku kierowcy lub przedstawiciela handlowego, nie mają narzędzia pracy w postaci samochodu, dzięki któremu będą mogli zyskiwać nowych klientów oraz przychodów dla firmy. Wówczas idealnym rozwiązaniem jest najem samochodu firmowego, który opiera się na podpisaniu umowy najmu, oraz opłacaniu miesięcznego czynszu, w zamian za możliwość użytkowania pojazdu. Okres trwania takiej umowy wynosi od kilku do kilkunastu lat możliwości użytkowania pojazdu, co jest bardzo korzystną formą użytkowania, bez konieczności wpłaty wartości samochodu. Samochód firmowy najem Katowice, to usługi opierające się między innymi na wynajmie samochodów dla przedsiębiorstwa, które traktowane są jako narzędzia pracy dla osób zatrudnionych, dzięki czemu koszt miesięczny za wynajętą flotę, można wliczyć w koszty uzyskania przychodu przedsiębiorstwa.

Takiego rodzaju usługi najmu długoterminowego są ostatnimi czasy coraz bardziej uznawane oraz cenione, ze względu na to, że jest to bardzo korzystna forma użytkowania pojazdu, gdyż nie musimy uiszczać wpłaty początkowej. Niektóre firmy udzielające najmu długoterminowego, wymagają opłacenia kaucji za samochód, niemniej jednak jest ona zwrotna po zakończonym terminie umowy najmu, oraz wynosi kilka procent wartości.