Torba foliowa na zakupy

 

Popularne foliówki są powszechnie stosowane w branży handlowej. Spotkamy je w każdym sklepie spożywczym, mięsnym. papierniczym, zabawkowym, czy odzieżowym. Zazwyczaj są jednorazowe i służą jedynie do transportu zakupów ze sklepu do domu. Możemy je dostać bezpłatnie, albo za drobna opłatą.

Z czego są produkowane torebki foliowe?

torby folioweDokonując zakupów musimy do czegoś je zapakować, aby dostarczyć je w całości do domu. Niewielu z nas chodzi na zakupy z własnymi reklamówkami, czy torbami płóciennymi wielokrotnego użytku, dlatego tak często korzystamy z tych udostępnianych w sklepach. Torby foliowe są wykonane z tworzywa sztucznego, posiadającego określoną elastyczność i rozciągliwość. W zwykłych, cienkich torbach, możemy przenosić produkty do wagi paru kilogramów, a w grubszych torbach foliowych ze wzmacnianymi uszami, przeniesiemy nawet ciężar o wadze dziesięć kilo. Najpopularniejsze są te zwykłe, bezbarwne, albo w kolorze mlecznym, stosowane najczęściej w sklepach sprzedających produkty żywnościowe. Dostajemy w nich zakupione warzywa, owoce, lub pieczywo. Także sklepy odzieżowe stosują takie produkty do pakowania zakupów klientów, jednak są to torby z grubszego tworzywa i najczęściej posiadają logo sklepu. Są w pewnym rodzaju reklamą marki i zwiększają jej rozpoznawalność wśród klientów. Reklamówki foliowe sa produkowane hurtowo, ponieważ żaden przedsiębiorca nie zakupuje ich na sztuki, tylko w paczkach zbiorczych, ponieważ tak jest taniej i praktyczniej, a zakupu dokonujemy raz na miesiąc.

Zwykłą torebkę z folii w sklepie możemy zakupić za około dziesięć lub trzydzieści groszy, a grubszą, najczęściej zadrukowaną, w cenie od dwóch do nawet pięciu złotych. Grubsze torby starczają na wielokrotne użycie, ponieważ są zrobione z wytrzymałej, wielowarstwowej folii i mają wzmacniane dno, oraz uszy.

Więcej informacji na stronie https://bagprint.com.pl/