Stylowe oprawy gipsowe

Przypomniała mi się historia z przed kilkunastu lat, gdy byłam w trakcie wykończenia mojego wymarzonego mieszkania. Po kilku naprawdę długich miesiącach nadszedł ten długo wyczekiwany czas, który kocha prawie każda kobieta mianowicie dobieranie dodatków, małe zmiany kosmetyczne i dekorowanie.                     

Oprawy gipsowe nadają charakteru mieszkaniu 

oprawa gipsowaSzczęśliwa i uradowana można powiedzieć ze pobiegłam do marketu budowlanego na zakupy zdałam sobie sprawę, że tak naprawdę nie wiem, co bym chciała do swojego mieszkania dodać. Najpierw poszłam po dodatki do łazienki, później poszłam na dział kuchenny tam wybrałam bardzo dużo rzeczy, które moim zdaniem pasowały idealnie. Doszłam w końcu na dział z rzeczami bardziej do pokojów, zabrałam listwy przypodłogowe pod kolor paneli i zaślepki, jak odwróciłam się żeby iść oglądać zasłony i firany moim oczom ukazała się ściana z napisem oprawa gipsowa. Stwierdziłam, że taką oprawą gipsową mogę zasłonić w mieszkaniu kilka rzeczy, które mi przeszkadzają a z taka osłonką wyglądałyby świetnie. Jak pomyślałam tak zrobiłam, złapałam za telefon i zadzwoniłam do męża, który był czekała w mieszkaniu aż wrócę z zakupów i poprosiłam go żeby wysłał mi wymiary kinkietów na ścianie w salonie i karniszy w całym mieszkaniu, bo dowiedziałam się, że też je można ładnie zasłonić wygląda to nowocześnie i schludnie. Po otrzymaniu wszystkich wymiarów poprosiłam pracownika marketu budowlanego żeby pomógł mi dobrać odpowiedni wzór.

Po wyborze wzoru szczęśliwa udałam się do kasy zapłacić za moje zakupy. Wróciłam ze wszystkim do domu, mąż pomógł mi to wnieść i zaczęły się kosmetyczne poprawki w mieszkaniu. Zajęło to parę godzin, ale byłam zadowolona. Na drugi dzień mogłam dokładnie posprzątać, porozstawiać dekoracje i ozdoby.