Studniówka na sali bankietowej w Łodzi

Przez trzy lata chodziłam do liceum. Miałam bardzo super klasę i fajnych nauczycieli. Rzadko się to zdarza, a ja miałam szczęście. Trochę przykro było żegnać się z nimi na koniec roku. Ale naszą wspólną studniówkę zapamiętam do końca życia. Nigdy się tak dobrze nie bawiłam. Naprawdę będę za wszystkimi tęskniła.

Sala bankietowa na wspaniałą studniówkę

sala bankietowa ŁódźWszyscy bardzo się cieszyliśmy, gdy zaczęło się planowanie naszej studniówki. Wiedzieliśmy, że to będzie dobra impreza, bo wszyscy bardzo dobrze czujemy się w swoim towarzystwie. Wszyscy wzięliśmy się za poszukiwania idealnego miejsca. Na lekcji z wychowawcą postanowiliśmy usiąść w kółku i razem szukać. Natrafiliśmy na super ogłoszenie „sala bankietowa Łódź”. Sprawdziliśmy jej lokalizację i okazało się, że znajduję się bardzo blisko naszej szkoły. Postanowiliśmy tam zadzwonić i się umówić na spotkanie. Na zdjęciach ta sala wyglądała naprawdę pięknie, jak jakiś pałac. Pokazaliśmy ją pani dyrektor i również się jej spodobała. Inne klasy maturalne zgodziły się, aby nasza studniówka się tam odbyła. Następnego dnia reprezentanci naszej klasy, między innymi ja, poszliśmy zobaczyć to miejsce. Robiła wrażenie już od samego początku. Elewacja była tak pięknie wykonana, jakby dopiero postawili ten budynek. Dookoła było mnóstwo pięknych kwiatów i drzew. Do drzwi prowadził piękny, czerwony dywan. Weszliśmy do środka i nas zamurowało. Sufit był bardzo wysoki, a na nim wysiały piękne lampy, które dawały nastrój temu miejscu. Sala do tańczenia była ogromna. Wszystko pięknie ozdobione. Nie dało się oderwać oczu od tego miejsca. Cały budynek był bardzo zadbany. Na wejściu przywitała nas miła obsługa i zaprowadzili nas do szefowej. Ona też była bardzo uprzejma. Dogadaliśmy się z nią co do jedzenia oraz do wystroju. Zaproponowała nawet, że załatwi nam super DJ’a. Ucieszyła nas ta informacja, więc zawarliśmy umowę. Nadszedł dzień studniówki. Wszyscy wchodząc do tej sali byli tak samo zszokowani jak my. Do tej pory mam przed oczami tą piękną salę. Jedzenie było przepyszne. Kelnerzy byli bardzo mili oraz dbali oto, żeby niczego nam nie brakowało. Każdy był zachwycony tym miejscem.

Tak właśnie wyglądał wybór sali na studniówkę. DJ był cudowny. Dzięki niemu każdy się dobrze bawił. Wiedzieliśmy, że po zakończeniu szkoły zrobimy w tym miejscy dużą imprezę pożegnalną. Byliśmy zadowoleni z wybory tej sali. Na twarzy każdej osoby przez całą imprezę gościł uśmiech, a to było najważniejsze.