Kim jesteśmy?

Portal JestTak został zainicjowany z powodu braku rzetelnych i przede wszystkim prawdziwych informacji oraz źródeł porad w internecie.

Udostępniamy wiele artykułów odnoszących się do każdej dziedziny życia, począwszy od budownictwa aż do zdrowia, turystyki bądź też transportu.

Nasze newsy są zawsze sprawdzane oraz konsultowane ze specjalistami, aby każdy nasz czytelnik wiedział, że czytane przez niego informacje pochodzą z pewnego źródła.

RADOŚĆ

Jesteśmy osobami, które wykonują swoją pracę z pasją i niesamowitą radością.

PODRÓŻE

Zwiedzamy i podróżujemy po całej Polsce budując przy tym masę niesamowitych wspomnień.

PRACA

To co robimy to nasza pasja, staramy się dzielić się z Państwem swymi przeżyciami i zapisywać to co ważne.

TEMATYKA

Na naszym blogu poruszamy przeróżne tematy. Od podróży, aż po budownictwo i aranżację wnętrz.

Nasze usługi

Swoją karierę rozpoczęliśmy w 2010 roku startując z niewielką aplikacją pomocną przy pisaniu tekstów do gazet. Działaliśmy w taki sposób wówczas na samym początku swojej kariery.

Każdego dnia staramy się dostarczać Państwu coraz to więcej ciekawych porad ze świata. Jesteśmy w stanie komunikować się z Państwem 24h/dobę.

Artykuły, które dla Państwa piszemy słyną ze swojej ogromnej powszechności. Piszemy je wówczas z troską o ogromną ilość odbiorców do jakiej docieramy. Doceniamy Państwa zaufanie każdego dnia i organizujemy z tego tytułu masę przeróżnych spotkań tematycznych.

Opinie naszych czytelników

Andrzej z Poznania

Polecam ta stronę całym serduszkiem.

Ania Jabłonowska

Fantastyczny team, świetne artykuły.

Andżelika Tuwim

Informacje przekazywane przez ten portal są niesamowicie rzetelne. Proszę o więcej.

Justyna Okoń

Wysoki poziom merytoryczny przekazywanej treści, polecam.

Nadchodzące wydarzenia

Turniej tenisa

Organizujemy turniej dla naszych czytelników, serdecznie zapraszamy do zapisywania.

Maraton

Zaczynam już 22.05.2019,
bądźcie gotowi.

Integracja w mieście

Dziś jesteśmy tutaj!

Najnowsze publikacje

Mówiąc o ociepleniu zapewne każdemu z Państwa automatycznie na myśl nasuwa się materiał jakim jest styropian. Nie ma w tym niczego dziwnego bowiem styropian używany jest do ocieplania od dziesięcioleci. Niemniej jednak od pewnego czasu rośnie zainteresowanie nowymi rodzajami materiałów jakie możemy do ocieplania zastosować. Jednym z przykładów takich tworzyw jest pianka poliuretanowa. Polecane materiały …
Uwielbiam spędzać czas z rodziną i że znajomymi. Często organizujemy wypady w jakieś ciekawe miejsca lub spotkania w naszych domach. Najczęściej te mini imprezy odbywają się u mnie, gdyż jako jedyni z całego towarzystwa mieszkamy w domu jednorodzinnym. W celu zapewnienia jak największej ilości atrakcji, wydzielilismy w domu specjalne pomieszczenie do imprez.  Piłkarzyki grą dla każdego Jednym …
Wyobraźmy sobie, że musimy posprzątać i umyć podłogę w holu szpitalnym czy też na korytarzach w bardzo dużym hotelu. Samo zamiatanie kurzów zajmowałoby mnóstwo czasu. Dodatkowo gdybyśmy musieli taką podłogę umyć przy użyciu klasycznego mopa to zajęłoby nam to dodatkowe godziny. W związku z tym coraz częściej słyszy się o rozwiązaniach jakimi są maszyny do …