Sprzedaż sprawdzonego impregnatu do dachu cabrio

 

Byłem właścicielem niewielkiego sklepu motoryzacyjnego na osiedlu. Oferowałem jednak produkty najlepszych marek, co sprawiało, że konkurencję pozostawiałem daleko w tyle. Ludzie nie tylko patrzyli na cenę, ale też na jakość, a ja byłem w stanie im to zagwarantować. 

Ogromne zainteresowanie impregnatem do dachu cabrio

impregnat do dachu cabrioBliżej jesieni w moim sklepie pojawił się mój sąsiad z bloku. Pytał mnie czy posiadam w sprzedaży jakiś preparat do impregnowania dachu cabrio, ponieważ planował zabezpieczyć swoje auto. Nie dysponowałem takim produktem, ale zapewniłem sąsiada, że niebawem go sprowadzę. Skontaktowałem się ze swoim dostawą i dopytałem, czy posiadał w ofercie jakiś sprawdzony impregnat do dachu cabrio i zaoferował mi coś niezawodnego. Cena może i do najniższych nie należała, ale dawała gwarancję niezawodności, dlatego zakupiłem kilkanaście sztuk. Kiedy sąsiad ponownie zjawił się w moim sklepie, to mu zaprezentowałem impregnat, który kupił. Ku mojemu zaskoczeniu coraz więcej klientów zgłaszało się do mnie po ten produkt i wyjątkowo szybko go wyprzedałem. Nie spodziewałem się tak ogromnego zainteresowanie i gdybym miał tego świadomość, to zamówiłbym od razu większą ilość tego produktu. Podczas składania ponownego zamówienia u dostawcy wziąłem większą ilość impregnatu i dobrze zrobiłem, ponieważ zainteresowanie nie zmalało ani trochę. Produkt ten okazał się być najlepszy na rynku i dlatego klienci tak chętnie po niego sięgali. Tak duża sprzedaż bardzo mnie cieszyła.

Cały czas słuchałem swoich klientów i byłem nastawiony na ich potrzeby. Dzięki temu właśnie mój sklep tak doskonale prosperował. Nie miałem na co narzekać, bo szło mi coraz lepiej. Inni sprzedawcy mogli brać ze mnie przykład, bo byłem jednym z najlepszych w branży.