Sprawna pomoc w serwisie komputerowym

Pomimo tego, że dbam o swój komputer jak tylko potrafię, to jednak całkiem niedawno przydarzyło się coś, czego nigdy bym się nie spodziewała. Mój sprzęt wyłączył się w trakcie gry i nie chciał ponownie uruchomić. Zamiast jednak zanieść go do serwisu próbowałam samodzielnie go naprawić, co niestety tylko pogorszyło sprawę.

Szybka naprawa komputera w serwisie

serwisowanie komputera w bydgoszczyUwielbiam grać w gry komputerowe, a co za tym idzie zaczęłam jednocześnie interesować się samymi komputerami. Wszystko przez to, że rok temu wymieniałam sprzęt na nowy i zależało mi na tym, aby był w stanie uciągnąć na najwyższych detalach moją ulubioną grę z którą stary komputer nie dawał sobie zbytnio rady. Dużo czytałam na temat komputerów, więc wydawało mi się, że jestem w stanie samodzielnie zaradzić problemowi, jaki po pewnym czasie mi się przydarzył. Podczas grania w pewnym momencie zauważyłam, że sprzęt zaczyna się zacinać. Okazało się, że komputer przestał czytać jedną z kości ram. Myślałam, że ta się spaliła, więc wymieniłam ją na starą i tym sposobem uszkodziłam jeszcze bardziej swój komputer ponieważ przestał się w ogóle włączać. Nawet po wyjęciu starego ramu. Nie chciałam bardziej ryzykować, więc zdecydowałam się na serwisowanie komputera w Bydgoszczy, czyli w mieście nieopodal mojej wsi. Serwisanci okazali się niezwykle wyrozumiali i szybko dotarli do tego, co właściwie się stało. Niekompatybilna kość ramu z resztą sprzętu spaliła moją płytę główną, ale na szczęście na miejscu miałam możliwość zakupienia używanej o bardzo podobnych parametrach. 

Miałam to szczęście, że mój komputer został naprawiony w zasadzie na miejscu, jednak teraz już wiem na przyszłość, aby nie próbować naprawiać samodzielnie sprzętu jeśli się na tym nie znam. Okazało się bowiem, że gdybym od razu przyniosła komputer nic złego by mu się nie stało ponieważ była to kwestia poprawienia ustawień w systemie, a ja przez własną głupotę uszkodziłam poważnie nowy i drogi komputer.