Specjalista wycenił mieszkanie

Mój ojciec swego czasu dokonał świetnych inwestycji i kupił kilka mieszkań po okazyjnych cenach. Niektóre wynajmował a pozostałe dał mi i bratu. Dzięki temu mieliśmy łatwiejszy start w dorosłość i nie musieliśmy martwić się o przysłowiowy dach nad głową.

Wycenione mieszkanie udało się korzystnie sprzedać

wycena mieszkania - WarszawaOjciec odwiedził mnie pewnego dnia i poprosił o pomoc. Interesowała go wycena mieszkania – Warszawa co mnie nieco zaskoczyło. Ojciec wyjaśnił, że wyjeżdża za granicę i zostało mu jedno mieszkanie, które postanowił sprzedać. Zgodziłam się mu pomóc i razem poszukaliśmy specjalisty, który takimi wycenami się zajmował. Nie znałam nikogo w tej branży i postanowiłam przejrzeć ogłoszenia w internecie i znaleźć jakiegoś specjalistę, który byłby w stanie pomóc ojcu. Zależało mu na czasie, ponieważ wszystkie formalności chciał załatwić przed wyjazdem. Jedno ogłoszenie szczególnie mnie zainteresowało, ponieważ osoba, która oferowała wycenę mieszkań miała bardzo dobre opinie i stwierdziłam, że warto go poprosić o pomoc. Człowiek ten zgodził się przyjechać do nas już następnego dnia i dokonać wyceny mieszkania. Ojciec już nawet miał kupca, ale chciał zapłacić za mieszkanie zdecydowanie za mało. Wycena tacie była potrzebna do tego, żeby osiągnąć interesującą, ale też przede wszystkim nie zaniżoną cenę za mieszkanie. Sama wycena mieszkania wcale nie trwała długo i nawet na koniec napiliśmy się wszyscy kawy. Miło się rozmawiało a ojcu udało się uzyskać zadowalające informacje na temat mieszkania.

Tata szybko sprzedał swoje mieszkanie i w tym samym miesiącu wyjechał na stałe za granicę. Mamy go odwiedzić na święta w grudniu i już mój brat załatwił bilety na samolot. To będę nasze pierwsze święta poza granicami kraju i tak daleko od domu.