Śmieszna wycieraczka – idealny prezent

Kiedy kolega z nowej pracy zaprosił mnie na swoją parapetówkę, którą organizował z powodu przeprowadzki do nowego mieszkania w pierwszym odruchu bardzo się ucieszyłam. Początkowa radość szybko ustąpiła jednak miejscu zwątpieniu. Uświadomiłam sobie, że nie mam pojęcia co mogę mu kupić. Maćka znałam bowiem zaledwie od kilku tygodni, nie wiedziałam więc zbytnio czym się interesuje i co sprawi mu radość. Na pomysł co mu kupić wpadłam zupełnie przypadkiem, kiedy podczas wizyty u koleżanki mój wzrok padł na jej zabawną wycieraczkę… 

Śmieszna wycieraczka, która rozbawi gości już od progu

śmieszne wycieraczkiKiedy moja znajoma otworzyła mi drzwi już od progu dostrzegła moje rozbawienie. Brązowa wycieraczka do butów, która znajdowała się przed wejściem do jej mieszkania miała zabawny napis: nie patrz na mnie z góry. Widząc ją doznałam olśnienia: wiedziałam już, że wycieraczka tego typu idealnie sprawdzi się jako prezent na imprezę parapetową. Podczas rozmowy z koleżanką postanowiłam więc wypytać ją o to gdzie kupiła ten zabawny, ale w funkcjonalny gadżet. Kasia wyjaśniła, że śmieszne wycieraczki można zakupić w wielu sklepach internetowych z gadżetami do domów, które często dają również możliwość zaprojektowania dowolnie skomponowanego przez siebie wzoru czy napisu. Zdradziła mi również, że wycieraczki tego typu produkowane są ze specjalnych włókien kokosowych, które charakteryzują się wysoką jakością oraz skłonnościami do wchłaniania wody. Dzięki cechom tego typu materiału pochodzenia naturalnego (a więc przyjaznego środowisku) wycieraczka jest bardzo wytrzymała, a wtłoczone w nią napisy nie blakną i nie wycierają się z biegiem czasu. Materiał ten może być również barwiony na dowolny kolor, kupujący ma również możliwość wybrania wycieraczki w konkretnym rozmiarze, czy nawet wzorze.  Ponadto cena wycieraczki okazała się również zaskakująco atrakcyjna. Znajoma przekonała mnie do zakupu tego śmiesznego, ale i praktycznego gadżetu, który zamówiłam na prezent dla Maćka jeszcze tego samego wieczoru. 

Kolega bardzo ucieszył się z mojego prezentu i już podczas imprezy ustawiła wycieraczkę z wybranym przeze mnie napisem (przybywasz w samą porę), przed wejściem do swojego nowego mieszkania. Prezent ten rozbawił wielu gości i okazał się prawdziwym hitem wieczoru. Wiele osób zapytało mnie o to gdzie go kupiłam i wyraziło chęć zakupu.