Skuteczna rehabilitacja w domu opieki

 

Moja babcia mieszka z moimi rodzicami od kilku lat. oni mają spory dom dlatego też nie był to dla nich żaden problem. Babcia mieszka z nimi od momentu gdy sama zaczęła mieć problemy z poruszaniem się. Po prostu miała problem już z tym żeby zrobić zakupy w pobliskim sklepie.

Babcia czuje się lepiej po przeprowadzonej rehabilitacji

prywatny dom seniora z rehabilitacjąA czasem nawet ma problem z tym żeby przemieszczać się po domu. Dlatego potrzebuje stałej opieki. Ostatnio mama zauważyła, że z nogami jest jeszcze gorzej. Pani doktor powiedziała, że możliwa byłaby rehabilitacja. Coś takiego mogłoby babci trochę pomóc. Jednak trzeba na nią sporą czekać. Mama dowiedziała się jednak, że jest prywatny dom seniora z rehabilitacją gdzie babcia mogłaby pojechać na przykład na miesiąc. Wtedy może byłoby lepiej. Babcia jak najbardziej się zgodziła. W końcu także by chciała żeby jej komfort życia był lepszy. W tym ośrodku panowały naprawdę bardzo dobre warunki. I miejsce to jest dopasowane do osób starszych i chorych. Także dzięki temu wiele codziennych czynności jest łatwiejszych. Babcia od pierwszego dnia pobytu miała robioną rehabilitację. Pracują tam najlepsi specjaliści. Babcia już po jakimś czasie stwierdziła, że czuje różnicę i jest lepiej. Stwierdziła tez, że w tym ośrodku czuła się jakby była w najlepszym sanatorium. Dla niej ważne było to, że wszyscy podchodzili do nie uśmiechnięci i chętni do pomocy. W sumie po miesiącu przebywania tam i prowadzonej rehabilitacji babcia jest w dużo lepszej formie.

Wiem też jakie ćwiczenia możemy przeprowadzać z babcią sami. A za jakiś czas babcia znów pojedzie do tego ośrodka na miesiąc. Chciałaby na wiosnę sama wychodzić do ogrodu. Także przy się jej jeszcze taki pobyt. W każdym razie ona jest z tego powodu bardzo zadowolona.