Realistyczne i abstrakcyjne wzory tatuaży

Czasy, w których tatuaże kojarzyły się negatywnie, już dawno odeszły w zapomnienie. Teraz tatuaż traktowany jest jako sposób wyrażenia samego siebie. Tatuaż jest nie tylko symbolem, ale również pamiątką. Warto więc poważnie zastanowić się nad tym, co ma zostać wytatuowane na naszym ciele.

Style Trash Polka i Photoshop

salon tatuażu szczecinMożna wymieniać całe mnóstwo stylów tatuaży, ale na pewno warto zwrócić szczególną uwagę na kilka z nich. Trzeba np. wspomnieć o stylu jakim jest Trash Polka. Już sama nazwa stylu brzmi bardzo interesująco. Wzory takich tatuaży tworzone są na komputerach. Bardzo często wykorzystuje się tutaj profesjonalne programy graficzne. Tatuaże te cechują się dbałością o każdy szczegół. W tatuażach tego typu łączy się realizm z napisami, graffiti, portretami, cieniami. Dzięki temu powstają bardzo nowoczesne prace. Z pewnością salon tatuażu szczecin poradzi sobie z takim zadaniem. Warto zaznaczyć też to, że podstawowym kolorem, który wykorzystuje się do tatuowania w tym stylu, jest czarny. Oprócz tego wybiera się jeszcze jeden kolor i najczęściej jest to czerwony. Prace w tym stylu są nie tylko piękne wzorniczo, ale co najważniejsze bardzo realistyczne. To dlatego cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Nowym stylem jest też Photoshop. Jak łatwo się domyślić, jest to styl, w którym wykonuje się abstrakcyjne obrazy podobne do tych tworzonych w programie komputerowym o tej samej nazwie. Projekty wykonywane są oczywiście w programie graficznym.

Styl przypomina połączenie rysunku, malarstwa oraz kolażu. Styl ten nie nawiązuje do nowoczesnych wzorów tatuaży. Został on wymyślony i rozpowszechniony przez artystę pochodzącego z południa Francji. Jak widać, jest wiele stylów do wyboru, a wśród nich każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, co spełni jego oczekiwania.