ogród

Przygotowuję projekty ogrodów

Pracuję w dużej i znanej firmie w centrum miasta. Uwielbiam moją pracę. Spędzam w niej sporo czasu bo nie mam jeszcze rodziny. Staram się angażować we wszystkie projekty. Dzięki temu zdobywam tak cenne doświadczenie. Studia ukończyłam z wyróżnieniem. Wybrałam projektowanie ogrodów i nigdy nie żałowałam swojej decyzji. 

Projektuję ogrody klientom

projektowanie ogrodów w Łodzi i okolicachDo wszystkiego co osiągnęłam doszłam sama swoją ciężką pracą. Nikomu nic nie zawdzięczam. Miałam sporo szczęścia bo udało mi się szybko załapać w dobrej firmie, dzięki której mogę wykonywać bardzo interesujące projekty. Nasza firma cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony klientów z całego kraju. Wiele razy miałam okazję projektować ogrody poza miejscem zamieszkania. Uwielbiam moją pracę i staram się jak najlepiej przygotowywać każde zlecenie. Zależy mi żeby ogród podobał się klientowi, który będzie w nim spędzał swój wolny czas. Projektowanie ogrodów w Łodzi i okolicach jest niezwykle dla mnie ważne. Staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami. Często biorę udział w różnych szkoleniach i kursach. Klienci mają różne pomysły i moja rolą jest zawarcie ich w przygotowywanym przeze mnie projekcie. Projekt ogrodu jest zależy od funduszy, którym operują klienci. Jeśli mam ograniczony budżet staram się dobrać takie rośliny, które będą proste w utrzymaniu. Jeśli mogę bardziej poszaleć to czasem zamawiam nawet rośliny z zagranicy. Wszystko zależy od pomysłów i funduszy moich klientów z którymi mam możliwość współpracy. 

Pomimo funduszy każdy klient jest dla mnie tak samo ważny i każdemu klientowi poświęcam tyle samo uwagi. Bardzo cieszy mnie fakt jeśli klienci są zadowoleni z moich pomysłów i polecają mnie swoim znajomym czy rodzinie. Taka reklama jest dla mnie najważniejsza i mam dzięki temu jeszcze więcej motywacji do pracy.