Przebieg badania wariograficznego

 

Wielu z nas nie zna się na psychologicznych czynnikach, które pojawiają się w momencie, kiedy mówimy nieprawdę. Najczęściej nasze ciało wysyła sygnały niewerbalne, nad którymi niewiele osób potrafi świadomie i w pełni panować.

Gdzie można wykonać badanie wariograficzne?

wariograf badanieDo najprostszych sygnałów, jakie wysyła nasze ciało, kiedy kłamiemy jest odwracanie wzroku, pocieranie nosa czy nerwowe ruchy, które świadczą o zdenerwowaniu. Jednak niewielu ludzi będzie w stanie dostrzec na twarzy rozmówcy minimalny ruch kącików ust czy zmianę kąta patrzenia na ułamki sekund, ponieważ to dość skomplikowane zadanie, które wymaga wprawy. Jeżeli musimy w jakiejś konkretnej sprawie udowodnić naszą niewinność, to najlepiej skorzystać z badania wariograficznego, które posiada nawet dziewięćdziesięcio pięcio procentową skuteczność. Pomimo, że metoda ta może się wydawać na nieco przestarzałą, bo funkcjonuje już kilka dobrych dekad, to jednak ciągle się dostępna i wykorzystywana przez sądy, instytucje rządowe czy nawet korporacje. Jeżeli interesuje nas wariograf badanie na nim przeprowadzimy w Instytucie Badań Wariograficznych lub jednym z dwudziestu siedmiu terenowych oddziałów zlokalizowanych w różnych miastach Polski. Cena takiego badania kształtuje się na poziomie od tysiąca do tysiąca dwustu złotych i każdy może się jemu poddać. Przeważnie ludzie sprawdzają w ten sposób czy ich współmałżonek nie dopuścił się zdrady, jeżeli chodzi o prywatne korzystanie z badania wykrywaczem kłamstw na własny koszt.

Niekiedy wykonanie takiego badania jest jedynym sposobem na poznanie prawdy lub ustalenia przebiegu zdarzeń mających miejsce w przeszłości. Badanie wariograficzne wykonywane jest przez certyfikowanych egzaminatorów, zatem pozwalają one uzyskać rzetelne wyniki.

Takie badanie można wykonać na: https://bez-klamstw.pl/