Profesjonalny mop do podłogi

 

Sprzątanie nigdy nie należy do przyjemnych czynności, ale można je sobie ułatwiać stosując odpowiednie sprzęty i detergenty. Odkurzacza nie zastąpimy innym sprzętem, ale szmatkę do mycia podłogi już tak, bo dostępne są mopy z wymiennymi końcówkami.

Jak wyglądają mopy firmy Vileda?

vileda mop ultraKażdy lubi mieć czyste mieszkanie, po którym może chodzić bez pantofli. Żeby takie było, trzeba właściwie wysprzątać wszystkie powierzchnie, na których każdego dnia gromadzi się brud. Najpierw odkurzamy podłogi i usuwamy kurze, a na końcu myjemy podłogi. Jednak mycie podłogi, aby mogło być skuteczne i dokładne, musi się odbywać przy użyciu odpowiedniego sprzętu. Najlepszy na rynku jest Vileda mop ultra, który jest płaski i można go wyrzynać bez używania rąk. Do użycia mopa potrzebujemy jeszcze odpowiedniego wiadra wyrzynarką, w których będzie płukany mop. Firma Vileda oferuje dziesięciolitrowe wiadra z wyrzynarkami w owalnym kształcie, które pozwalają niemalże całkowicie pozbyć się wody z mopa. Ultra mop posiada bezdotykowy system odsączania mopa, system prostego składania mopa przy użyciu przycisku nożnego, czy drążek teleskopowy, dzięki któremu wysprzątamy każde miejsce w domu. Wymienny wkład myjący składa się z dwóch rodzajów włókien, które skutecznie usuwają brud, kurz, zaschnięte plamy bez stosowania detergentów. Mop nie pozostawia zarysowań, ani smug oraz może być stosowany do powierzchni drewnianych, paneli, płytek, czy wykładzin. Mopy są sprzedawane razem z rurami teleskopowymi, jedynie wiadro trzeba sobie dokupić.

Zastosowanie mopa w domu jest bardzo wygodne, bo w szybki sposób umyjemy podłogę w pokoju, kuchni, czy łazience. Możemy z niego korzystać bez użycia detergentów, lub z bardzo niewielką ilością, aby umyć podłogi na błysk i nie pozostawić smug.