Prezentery reklamowe i ramki z pleksi – podstawy reklamy dla firmy

pleksaPleksi jest materiałem doskonale imitującym szkło najwyższej jakości. Jednak jest zdecydowanie bardziej bezpieczniejsze w codziennym użytkowaniu, lżejsze oraz znacznie mniej podatne na urazy techniczne związane z transportem. Doskonale ochrania obraz przed wyblaknięciem oraz kurzem wewnątrz pomieszczenia, zaś zewnątrz skutecznie ochrania przed szkodliwym promieniowaniem UV.

 

Zalety

Wykorzystanie tego surowca do produkcji ramki z pleksi pozwoli Państwu na stworzenie niezwykle estetycznej i trwałej ekspozycji zdjęć czy materiałów reklamowych.

 

Oferty ramek

 

Z powyżej wymienionego materiału Adecor24.pl posiada w swojej ofercie przede wszystkim niezwykle użyteczne prezentery reklamowe oraz ramki. Wszystkie produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów oraz nowoczesnych metod technologicznych, dzięki temu możemy Państwu zaoferować produkty, które są trwałe oraz solidne, a przede wszystkim bezpieczne.

 

Prezentery i ramki

 

Prezentery reklamowe Adecor24.pl podkreślają profesjonalizm i nadają elegancje prezentowanym materiałom reklamowym, zdjęciom,dyplomom czy certyfikatom. Są elementem nieodłącznym prestiżowych firm, które dbają o każdy najmniejszy szczegół. Wizualnie tworzą przestrzeń, w której każdy Państwa klient i pracownik będzie czuł się niezwykle komfortowo. Ramki z pleksi są niezwykle uniwersalne w swoim zastosowaniu. Idealnie pasują do każdego wnętrza, jednocześnie nadając jemu klasyczną i elegancką aranżację. Za pomocą ramki z pleksi mogą Państwo stworzyć dowolne kompozycję w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu. Doskonale prezentują się w nim:

  • prezenterprojekty architektoniczne,
  • szkice,
  • plakaty,
  • zdjęcia,
  • obrazy.

Pleksi tworzy zabezpieczenie, bez którego dane działa uległy by szybkiemu zniszczeniu. Wyroby z pleksi mogą również Państwo zastosować jako ciekawy pomysł na uzupełnienie prezentu dla Państwa bliskiej osoby, zamieszczenie w nim indywidualnego wydruku wielkoformatowego, pozwala na połączenie indywidualizmu z uniwersalnością ramki. W wyniku tego jest to doskonały pomysł na prezent i sprawienie przyjemności dla Państwa bliskiej osoby.

 

pleksiOferta część 2

 

W swojej ofercie Adecor24.pl posiada ramki z pleksi w bardzo różnych wymiarach, w wyniku tego bez żadnego problemu dopasują Państwo wybrane zdjęcie. Istnieje również możliwość zamówienia przez Państwa danego druku wielkoformatowego przez Adecor24.pl. Uniwersalność ramek pozwala Państwu na kilkukrotne ich wykorzystanie do aranżacji wnętrz. W dowolnej chwili mogą Państwo zmienić zdjęcie lub wymienić grafik, co jest szczególnie ważne w firmach. Produkt nie wymaga specjalnej konserwacji, w przypadku chęci odświeżenia wyglądu wystarczy wyczyścić go przy pomocy płynu do mycia szyb. Ze względu na trwałość materiału z którego są wykonane prezentery reklamowe czy ramki z pleksi nie muszą się Państwo obawiać o zniszczenie czy stłuczenie.

Ramki z pleksi są na tyle bezpieczne, że osoba konserwująca daną ramkę nie ulegnie okaleczeniu. Wysoka jakość, duża solidność wykonania i niezwykle atrakcyjna cena.

 

Zapraszamy do zapoznania się z prezentowaną przez Nas ofertą!

4 thoughts on “Prezentery reklamowe i ramki z pleksi – podstawy reklamy dla firmy”

Leave a Comment