Poszukujemy francuskiego przedstawiciela

Od wielu lat prowadzę swój własny biznes. Zmusiła mnie do tego ówczesna sytuacja ekonomiczna na rynku. Rynek pracy był w niedogodnej sytuacji, a ja rozpoczęłam wtedy poszukiwanie mojej pierwszej w życiu pracy. Dzięki temu udało mi się zdecydować na założenie swojej własnej firmy.

Jakich francuskich przedstawicieli potrzebujemy?

przedstawiciel we francjiZajęłam się bardzo dochodową na ówczesny czas branżą. Rozpoczęłam sprawdzenie samochodów z zagranicy i sprzedaż na rynku polskim. Korzystałam z kilku krajów. Na samym początku rozpoczęłam od najbliższego, tak aby jak najbardziej ograniczyć koszty. Były to oczywiście Niemcy. Dzisiaj jednak większość samochodów sprowadzamy z Francji. Okazało się bowiem, że jest to bardziej opłacalne niż samochody sprowadzanie samochodów z Niemiec. Dzisiaj moja firma jest bardzo duża. Dlatego też przyszedł czas na zatrudniania nowych ludzi, a mianowicie teraz na celowniku jest – przedstawiciel we francji. Potrzebujemy kilku przedstawicieli naszej firmy, którzy będzie pracować na terenie Francji i tam utrzymywać kontakty z naszymi partnerami. Partnerami są niemal wszystkie większe komisy samochodów używanych na terenie Francji. Tam właśnie ma codziennie jeździć nasz przedstawiciel i wyszukiwać najbardziej korzystne i atrakcyjne oferty samochodów. Teraz celujemy w nowsze modele, które są w dobrym stanie. Ale także takie z niewielkimi uszkodzeniami karoserii, które będzie można szybko naprawić i potem korzystnie sprzedać u nas w Polsce. 

Na przedstawicieli we Francji poszukujemy osób przede wszystkim dobrze posługujących się językiem francuskim, co jest bardzo mile widziane u naszych partnerów w różnych komisach samochodów używanych. Potrzebna jest także bardzo dobra znajomość branży motoryzacyjnej, co jest rzeczą oczywistą.