Poszukiwania desek do prasowania

Ostatnio złamała mi się deska do prasowania. Nie zdziwiło mnie to, ponieważ była już stara i wysłużona i mogłam się tego spodziewać. Nie zmieniało to jednak faktu, że musiałam kupić sobie nową. Jeszcze tego samego dnia udałam się do sklepu z artykułami gospodarstwa domowego, żeby znaleźć jakąś odpowiednią dla mnie deskę. Zależało mi na trwałym i wytrzymałym produkcie.

Zdecydowałam się na deskę z rękawem

deski do prasowania z rękawemOkazało się, że w sklepie był bardzo duży wybór tego typu desek i nawet nie wiedziałam, na co powinnam się zdecydować. Sprzedawczyni podpowiedziała mi, że ostatnio wielu klientów decyduje się na deski do prasowania z rękawem. Są one bowiem bardzo wygodne i praktyczne. Na takim rękawie z powodzeniem można uprasować kaptur od bluzy, rękawy koszuli czy wąską spódnicę. Pokazała mi ona deskę, która oprócz rękawa posiadała także wysięgnik na kabel od żelazka. Miałam przyjemność prasować na desce, która posiadała taki wysięgnik i również muszę przyznać, że było to bardzo wygodne, głównie dlatego, że dzięki temu kabel nie zaczepiał się o już wyprasowane ubranie czy pościel. Zdecydowałam się zakupić tą deskę również dlatego, że była ona dostępna w bardzo niskiej, przystępnej cenie. Jednakże najważniejsza była dla mnie w pełni regulowana wysokość. Już wkrótce przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór. Deska okazała się bardzo trwała i wytrzymała,

Co dla mnie najważniejsze to to, że była ona szeroka i z powodzeniem można było na niej rozłożyć nawet duże prześcieradło czy poszwę do uprasowania. Blat był wykonany z solidnego tworzywa, które było odporne na wysokie temperatury, co w przypadku desek do prasowania jest bardzo ważne, szczególnie jeśli ktoś tak jak ja posiada żelazko parowe. Stelaż z kolei był wykonany z żeliwnego tworzywa.