Popularna rodzinna winnica z agroturystyką

Turystyka połączona z konsumpcją jest bardzo popularnym sposobem na odstresowanie, podróżowanie i miłe spędzanie czasu. Jeszcze lepiej, gdy ofertę agroturystyki posiada duża, polska winnica z tradycją wytwarzania lokalnych win z własnych krzewów winorośli i innych owoców sezonowych. Weekend w winnicy to świetny sposób na podładowanie akumulatorów w przerwie między pracą.

Weekend z noclegiem w winnicy 

winnica agroturystykaWinnice możemy odwiedzać przez cały rok. Co prawda, najokazalej prezentują się w sezonie wegetacji krzewów, gdy całe pagórki porośnięte są zielonymi liśćmi winogron. Jednak i zimą oraz jesienią w winnicy połączonej z agroturystyką, jest co robić. Jeśli marzy nam się piękna, naturalna winnica agroturystyka jest odpowiedzią na nasze potrzeby wypoczynku na łonie natury. To propozycja dla osób, które chcą wypocząć po pracy oraz dla rodzin z dziećmi. W winnicy popróbujemy lokalnych wyrobów. Degustacja wina to element kluczowy pobytów w agroturystyce koło winnicy. Wygodne pokoje i domowa, rodzinna atmosfera zapewnią nam sielski wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Przyjaźni gospodarze zadbają o nasz wypoczynek i oprowadzą po zbiorach, opowiedzą jak dbają o winorośl, przedstawia tajniki dobrego wina. Weekend w winnicy – agroturystyce jest doskonałym sposobem na spokojny wypad za miasto o każdej porze roku. Warto zarezerwować pobyt na sezon zbiorów, gdyż w pięknym słońcu, latem winnice prezentują się najokazalej.

Odpoczynek z lampką wina, na uroczym tarasie z widokiem, to oferta, z której możemy skorzystać w Polsce. Nie tylko słoneczna Italia jest ojczyzną wina. Także lokalne, rodzime winnice mają coraz ciekawszą ofertę a smak miejscowych win dorównuje tym włoskim i śródziemnomorskim. Idealna agroturystyka koło winnicy sprawdza się na weekendowy wypoczynek.