Połyskliwe lakiery hybrydowe

Nie ma nic lepszego niż lakier trwały aż do 3-4 tygodni. Zanim wynaleziono hybrydy, używałam różnych lakierów, na których opakowaniu było napisane, że wytrzymują aż do 10 dni. Oczywiście, zapewnienia producenta nigdy się nie sprawdzały i już po 3 dniach zazwyczaj musiałam poprawiać mój manicure, co bardzo mnie drażniło. Zastanawiałam się, jak ja wtedy żyłam bez paznokci hybrydowych?

Lakier do hybryd z błyskiem

błyszczące lakiery hybrydowe do paznokciKto powiedział, że nie można łączyć wszystkiego w jedno podczas stylizacji paznokci? Obecnie na rynku jest dostępnych tyle produktów do paznokci, że można wybierać i wybierać. Przyznam, że robię sobie hybrydy sama w domu, jednak nie zawsze mam czas, żeby robić każdy paznokieć w innym kolorze i dodawać do tego różne efekty. No ale lubię różne ozdóbki,więc czasami ubolewałam, że moje paznokcie są takie zwykłe, bez żadnych szaleństw. Na szczęście znalazłam rozwiązanie mojego problemu. Były to błyszczące lakiery hybrydowe do paznokci dzięki którym mogłam zapomnieć o dodatkowych zdobieniach. Wszystko miałam w jednym lakierze. Łącznie z kolorem, w środku były mieniące się drobinki. Tak więc chwila roboty, jedna warstwa lakieru, a paznokcie już wyglądały, jakbym pracowała nad nimi z godzinę. Jak zobaczyłam, że mają takie lakiery, to od razu postanowiłam kupić kilka kolorów. Zaczęłam od jasnych odcieni, bo takie będą uniwersalne i przydadzą mi się na wszelakie okazje. Później wybrałam ciemniejsze kolory i bardziej jaskrawe, szykując się już z nimi na sylwestra.

Moje znajome pytają, jakim cudem robię takie piękne ozdoby na paznokcie. Mówią, że one kupują sobie te pyłki i efekty syrenek, a nie potrafią zrobić tego tak dobrze jak ja. Zastanawiam się cały czas, czy zdradzić im moją tajemnicę, czy pozostawić je w przekonaniu, że taki ze mnie talent.