Pogotowie wod kan i pęknięta rura

 

Nikt z nas nie lubi jak coś się w domu zepsuje, szczególnie że zazwyczaj usterka pojawia się niespodziewanie i to tuż przed weekendem. Wtedy trudno jest znaleźć fachowca, który jeszcze przyjedzie i to naprawi. Ostatnio miałam taką sytuację z pęknięta rurą od umywalki w łazience.

Pogotowie wszystko naprawiło

pogotowie wod kan we WrocławiuUmywalka znajduje się w zabudowie z szafką. Otworzyłam drzwiczki, żeby sięgnąć po proszek do prania i zauważyłam, ze z rury kapie woda. Po chwili jednak jakiś zawór wyleciał w powietrze, a z rury zaczęły wylewać się hektolitry wody! Nie dało się tego zatrzymać, mogłam jedynie postawić tam miskę w nadziei, że większość wody wleje się do niej. Czym prędzej zadzwoniłam po pogotowie wod kan we Wrocławiu. Udało mi się w ostatniej chwili przez zamknięciem firmy. Na szczęście hydraulik zgodził się przyjechać i naprawić usterkę. Ja tymczasem walczyłam z żywiołem i starałam się na bieżąco usuwać wodę. Hydraulik z pogotowia zjawił się już po dwudziestu minutach. Do tej pory moja łazienka zamieniła się w małe jezioro, ale mogło być gorzej. Fachowiec od razu zabrał się do pracy. Najpierw zaczął od znalezienia zaworu z wodą i jego zakręcenie. Potem w mgnieniu oka wymienił całą rurę na nową. Potem sprawdził czy teraz nie ma przecieków i woda właściwie spływa. Byłam zaskoczona szybkością działania hydraulika. Widać było, że zna się na rzeczy. Byłam mu niezwykle wdzięczna, że w piątek wieczorem jeszcze do mnie przyjechał i naprawił uszkodzoną rurę. Inaczej pewnie wszystko byłoby zalane.

Dobry hydraulik poradzi sobie z każdym zleceniem. Bez względu na to czy to wadliwa rura, zatkana kanalizacja, czy inna usterka to przy pomocy profesjonalnego sprzętu wszystko da się zrobić. Trzeba jedynie zawsze mieć pod ręką numer na pogotowie wod kan, bo nigdy nie wiadomo kiedy się przyda.