Personalizowane czekoladki dla gości weselnych

Ostatnimi czasy popularne stało się dawanie gościom weselnym drobnych upominków przez parę młodą. Nie są to oczywiście żadne kosztowne upominki lecz najczęściej coś co przypominałoby gościom gdzie byli i kiedy. Najczęściej są to personalizowane czekoladki lub inne słodycze z datą ślubu i imionami nowożeńców.

Więcej o personalizowanych czekoladkach

personalizowane czekoladkiNic dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na zakup personalizowanych upominków dla swoich gości weselnych. To tylko czekoladka, ale elegancko zapakowana może stanowić świetne podziękowanie gościom za przybycie. Wielu z nich na pewno doceni ten mały choć efektowny gest. Takie personalizowane czekoladki będą również ładnie prezentować się na pamiątkowych zdjęciach. Możemy je umieścić obok talerza każdego z gości lub też przeznaczyć na ten cel mały stolik. Oczywiście nie muszą to być akurat czekoladki, tak naprawdę wybór jest ogromny. Równie często wybiera się spersonalizowane krówki lub inne łakocie, możemy więc wybrać coś co nam będzie odpowiadało, coś co lubimy. Wiele firm zajmujących się typowo ślubnymi akcesoriami i dodatkami, oferuje również personalizowane słoiczki z konfiturami, z prawdziwym miodem, cukierki, mini skrzyneczki ze słodkościami czy nawet personalizowane opakowania z tic-tacami. Oczywiście etykiety i wszelkie opakowania dostosujemy do motywu przewodniego naszego ślubu tak by współgrały z innymi elementami. Najlepiej zamówić personalizowane upominki i te dla rodziców czy świadków w jednej firmie, by do siebie idealnie pasowały.

Dzięki takim upominkom jak personalizowane czekoladki czy krówki, na pewno podziękujemy gościom za ich przybycie i wsparcie podczas tego wyjątkowego momentu jakim jest dla Młodej Pary ślub. Co więcej, będzie to również pamiątka dla samych nowożeńców.