Pamiątki ze ślubu – zdjecie ślubne jako obraz

Która para młoda nie marzy o tym, by ich ślub był wyjątkowy? Taki, by zapamiętali go wszyscy goście, dzięki dobrej zabawie i wyjątkowej oprawie. Taki, by samo wspomnienie o nim, wywoływało tylko pozytywne emocje!

Aby tak się stało, ważne jest odpowiednie zadbanie o oprawę wesela i ślubu, które stworzą magiczną atmosferę i czar.
I jeśli uda się już stworzyć magię, wówczas, by zachować obraz tych wyjątkowych chwil, należałoby uwiecznić je na fotografii.

zdjęcie ślubneFotografia dzisiaj

Obecnie fotografia ślubna daje ogromne możliwości. Zdjęcia ślubne powierzone profesjonalnemu fotografowi, to prawdziwe dzieła sztuki, mistrzostwo godne podziwu. Tworzone dziś fotografie odbiegać zaczęły dawno od standardowych zdjęć ślubnych, w dobie, gdy coraz bardziej wymagający klienci chcą mieć wyjątkowe pamiątki ze ślubu.
Zwykła fotografia ślubna przestała im zwyczajnie wystarczać. Albumy odchodzą do lamusa, lub są formą występującą obok innej, zdecydowanie nowocześniejszej formy upamiętniania ślubu i wesela.

 

zdjęcia ślubneCo zatem oferują swoim klientom fotografowie?

Chociażby zdjęcia ślubne wyglądające jak obrazy retro. To bardzo dziś popularna i poszukiwana forma, która przypomina stare, dobre czasy, kiedy śluby brali nasi pradziadowie i dla których fotografowanie ślubu było nieosiągalne. Wówczas pamiątką ślubną pozostawał portret państwa młodych, wiszący później dumnie w salonie domu.
Są to zdjęcia – portrety drukowane na specjalnym postarzanym płótnie. Zdjęcia są specjalnie postarzane, a ramy obrazu pochodzą ze starych rozbieranych drewnianych chałup. Efekt wygląda oszałamiająco. Jest wręcz powalający!

Zdjęcia ślubne można zamawiać w różnych formach, wielkościach, w różnorodnej stylistyce, oprawie, etc.

To od inwencji fotografa oraz wyobraźni i otwartości Państwa młodych zależy, jaki produkt końcowy otrzymają.

  • Zdjęcia w stylu retro,
  • album ze zdjęciami w nowoczesnych aranżacjach,
  • fototapetę.

Zwłaszcza ten ostatni rodzaj zdjęć, czyli fototapety budzą dziś żywe zainteresowanie. To doskonały sposób na to, by udekorować fragment pokoju małżeńskiego, czy salę weselną.

Ten rodzaj fotografii bowiem można doskonale wykorzystać jako dekorację. Wielość wzorów i możliwości jakie oferuje dziś ten biznes sprawia, że wybór jest przeogromny, a forma wykonania zależy od zleceniodawcy. Dlatego warto wykorzystać możliwość jaką dają fototapety, by pięknie przyozdobić salę weselną na przyjęcie lub zamówić fototapety z własnego ślubu, którymi udekorujemy później własne mieszkanie.
To ten rodzaj pamiątki ślubnej, która dopiero przyjmuje się w naszej modzie, zyskując coraz większą popularność i zdobywając nowych sympatyków.

Wracając do zdjęć – obrazów, chętnie wybierane są również zdjęcia ślubne drukowane na płótnie. Takie zdjęcia są świetnym prezentem, jaki można podarować małżonkom np. na rocznicę ich ślubu. Zdarza się również, że takie zdjęcia zamawiane są bezpośrednio przez młodą parę jako alternatywa do zdjęć tradycyjnych. Jeśli jednak zamówiony przez was fotograf nie oferuje takiej opcji, a zależało by wam na zdjęciu na płótnie, nie stanowi to żadnego problemu. To banał.

 

zdjęcieZdjęcia na płótnie

Zdjęcie na płótnie bawełnianym wykonywane jest w prosty sposób. Wystarczy że zwykłe zdjęcie dostarczy się do salonu fotograficznego w którym dostępna jest taka usługa. Fotograf zadba o to, by druk cyfrowy najwyższej jakości przenieść na płótno, to następnie naciągane jest na ramę drewnianą (zwaną blejtramem) i obraz na płótnie jest już gotowy. Efekt jest naprawdę doskonały, a taki obraz można od razu wieszać na ścianie.

 


 

fotografieInformacje:

 


 

fotografNiezależnie od tego, jaki rodzaj fotografii – pamiątki wybierze klient, ważne by pamiątka ta pasowała do jego charakteru i upodobań i by nie była efektem wyboru chwilowej mody. Możliwości, jakie daje dzisiejsza fotografia są tak olbrzymie, że wystarczy tylko dobrze rozejrzeć się w ofertach fotografów i wybrać tę, która najbardziej będzie wam odpowiadać i najlepiej trafi w wasze gusta.

9 thoughts on “Pamiątki ze ślubu – zdjecie ślubne jako obraz”

Leave a Comment