Oryginalna reklama w postaci logo firmy na napojach

Od lat zarówno zawodowo jak i hobbistycznie zajmujemy się z mężem sportem. Chcąc nieco rozruszać nasze małe miasto, postanowiliśmy otworzyć w nim siłownię, a dzięki nowoczesnej i oryginalnej reklamie szybko zyskaliśmy wielu zainteresowanych klientów.

Logo naszej firmy na napojach izotonicznych

napoje z logo firmyChcąc otworzyć w naszym mieście siłownię nie myśleliśmy jedynie o tym, aby wstawić do niej profesjonalny sprzęt a potem odcinać kupony. Chcieliśmy umożliwić mieszkańcom nie tylko zdrowy sposób spędzania wolnego czasu, ale też kreatywny! Dlatego ja zajęłam się prowadzeniem zajęć z fitnessu, a mój mąż z Zumby oraz tańca nowoczesnego. Pomimo tego, że mieszkamy w małym mieście i wieści o naszej siłowni rozeszły się jeszcze przed jej otwarciem, chcieliśmy dodatkowo zachęcić do ruchu osoby nie tylko na co dzień lubiące ćwiczyć, dlatego wpadliśmy na świetny sposób, aby rozreklamować naszą firmę. Sposobem tym były napoje z logo firmy. Znaleźliśmy producenta napojów izotonicznych, który właśnie umożliwiał firmom taki nowoczesny sposób reklamowania swojej marki. Nim oczywiście podpisaliśmy umowę, sprawdziliśmy dokładnie skład tyh napojów i rzeczywiście okazało się, że są one na naprawdę świetnym poziomie. Napoje izotoniczne są związane ze światem sportu, a zatem wiedzieliśmy, że taka reklama przyniesie nam naprawdę wiele korzyści. Nie mieliśmy także problemu z dystrybucją napojów w różnych sklepach, czy nawet na stacjach benzynowych.

Przyznam szczerze, że zainteresowanie siłownią od początku było dosyć wysokie, niemniej dzięki takiej formie reklamy wrosło ono niemalże trzykrotnie! Nowi klienci otwarcie przyznają, że dowiedzieli się o naszym miejscu właśnie z napojów izotonicznych. Obecnie zatrudniliśmy nawet dodatkowych instruktorów fitnessu oraz dokupiliśmy więcej sprzętów do siłowni, aby każdy mógł swobodnie korzystać ze sprzętu.