Nietypowy dj w Bydgoszczy

Praktycznie od zawsze w moim życiu obecna była muzyka. Zupełnie tak jak inne dzieci przy okazji rodzinnych uroczystości śpiewałem dla wszystkich zgromadzonych, później w szkole zacząłem uczyć się gry na gitarze oraz fortepianie- tak dobrze zgadliście, była to szkoła muzyczna. Jednak zawsze ciągnęło mnie także w stronę muzyki bardziej rozrywkowej. Wiele razy sprawdzałem hasła; dj bydgoszcz i postanowiłem, że zostanę jednym z nich.

Jak rozkręcić zabawę za sprawą muzyki

dj bydgoszczPewnie pomyślicie sobie; no jak to tak, ma wykształcenie muzyczne, potrafi grać na instrumentach, całe życie otaczał się muzyczną klasyką, a teraz chce występować za konsoletą przed gronem pijanych nastolatków? I w tym tkwi właśnie cała tajemnica. Bo cała idea nie miała opierać się na tym, że po wpisaniu w wyszukiwarkę; dj bydgoszcz nie zostanę kolejnym z nich o tym samym profilu, bazującym tylko i wyłącznie na najpopularniejszych remixach, których osobiście nie lubię i na muzyce techno. Mój  pomysł był taki, żeby odkryć przez ludźmi w różnym wieku starsze utwory, nieco zapomniane, które zostały stworzone jeszcze w czasach, gdy zarówno warstwa melodyjna, a także tekstowa miała znaczenie, przy których można bawić się równie dobrze. Kiedy powiedziałem o tym pomyśle niektórym z moich znajomych nie przyjęli go z entuzjazmem, uznając że taka idea w obecnych czasach nie ma racji bytu, bo kto będzie chciał słuchać czegoś takiego.

Tymczasem po kilku miesiącach okazało się, że jest wielkie zainteresowanie tego rodzaju usługami, bo ludzie mają już dosyć oklepanych utworów i chcą czegoś nowego. W moim przypadku; odkrytego na nowo. Niektórzy organizują sobie imprezy tematyczne z moim udziałem, inni zwyczajne zabawy. Tak czy inaczej pomysł jak najbardziej się sprawdził.