Napis LOVE w prezencie

Chciałam zrobić prezent swojej przyjaciółce przed weselem. Chociaż do samej imprezy było jeszcze dużo czasu ja chciałam dać jej mój upominek dużo wcześniej, tak by mogła użyć go jako jedną z dekoracji na sali weselnej. Pomyślałam, że fajnie będzie jeżeli dam jej duży napis ze słowem „love”, który będzie podświetlany lampkami LED.

Napis wykonał fachowiec z Warszawy

napis love na wesele organizowane w warszawieŻeby znaleźć coś ciekawego zaczęłam szukać w Internecie i znalazłam bardzo dużo produktów, jednakże napisy, które dostępne były do kupienia od razu miały za małe wymiary i często nie podobał mi się styl w jakim został wykonany napis. Dlatego też stwierdziłam, że najlepszą opcją będzie zamówienie takiego napisu u fachowca. Tak bym mogła mieć wpływ na każdy szczegół. Wpisałam w wyszukiwarkę internetową frazę „napis love na wesele organizowane w Warszawie” bo chciałam znaleźć jakąś firmę w Warszawie tak bym mogła pojechać tam i w cztery oczy wytłumaczyć jaki dokładnie produkt mnie interesuje. Udało mi się znaleźć kilka stron pracowni artystycznych. Szczerze mówiąc wyboru dokonałam patrząc na wygląd strony internetowej i zdjęcia prac, jak się tam znajdowały. Stwierdziłam, że jeżeli ktoś przykłada się do takich rzeczy jak strona www, to z pewnością jego wyroby również będą bardzo estetyczne. Majster, którego wybrałam okazał się bardzo konkretny. Spotkanie z nim przebiegło szybko ale bardzo owocnie. Powiedziałam mu jak ma wyglądać napis, a on podrzucił kilka pomysłów i powiedział jak dokładnie wszystko będzie wyglądać, jakich materiałów użyje i ile to wszystko będzie kosztować. Lubię takie profesjonalne podejście.

Moja przyjaciółka bardzo ucieszyła się z prezentu, bo nie spodziewała się, że dostanie ode mnie coś przed weselem. Napis, który jej dałam został wykorzystany w czasie wesela i prezentował się naprawdę dobrze. Ogólnie dekoracje na tym weselu były po prostu przepiękne.