Chciałam zrobić prezent swojej przyjaciółce przed weselem. Chociaż do samej imprezy było jeszcze dużo czasu ja chciałam dać jej mój upominek dużo wcześniej, tak by mogła użyć go jako jedną z dekoracji na sali weselnej. Pomyślałam, że fajnie będzie jeżeli dam jej duży napis ze słowem „love”, który będzie podświetlany lampkami LED.

Napis wykonał fachowiec z Warszawy

napis love na wesele organizowane w warszawieŻeby znaleźć coś ciekawego zaczęłam szukać w Internecie i znalazłam bardzo dużo produktów, jednakże napisy, które dostępne były do kupienia od razu miały za małe wymiary i często nie podobał mi się styl w jakim został wykonany napis. Dlatego też stwierdziłam, że najlepszą opcją będzie zamówienie takiego napisu u fachowca. Tak bym mogła mieć wpływ na każdy szczegół. Wpisałam w wyszukiwarkę internetową frazę „napis love na wesele organizowane w Warszawie” bo chciałam znaleźć jakąś firmę w Warszawie tak bym mogła pojechać tam i w cztery oczy wytłumaczyć jaki dokładnie produkt mnie interesuje. Udało mi się znaleźć kilka stron pracowni artystycznych. Szczerze mówiąc wyboru dokonałam patrząc na wygląd strony internetowej i zdjęcia prac, jak się tam znajdowały. Stwierdziłam, że jeżeli ktoś przykłada się do takich rzeczy jak strona www, to z pewnością jego wyroby również będą bardzo estetyczne. Majster, którego wybrałam okazał się bardzo konkretny. Spotkanie z nim przebiegło szybko ale bardzo owocnie. Powiedziałam mu jak ma wyglądać napis, a on podrzucił kilka pomysłów i powiedział jak dokładnie wszystko będzie wyglądać, jakich materiałów użyje i ile to wszystko będzie kosztować. Lubię takie profesjonalne podejście.

Moja przyjaciółka bardzo ucieszyła się z prezentu, bo nie spodziewała się, że dostanie ode mnie coś przed weselem. Napis, który jej dałam został wykorzystany w czasie wesela i prezentował się naprawdę dobrze. Ogólnie dekoracje na tym weselu były po prostu przepiękne.