Mural na ścianie w salonie

Gdy wraz z mężem zaczęliśmy remont salonu wiedzieliśmy oboje, że pomieszczenie to powinno być wyjątkowe tak jak i my sami. Salon to miejsce spotkań w gronie bliskich oraz znajomych. Pomieszczenie to jest również miejscem do relaksu i wypoczynku.

Mural w domu

murale na ścianie w domuRemont salonu miał zupełnie odmienić to wnętrze. Nasz aktualny salon był nudny i niepraktyczny. Wszystko co się w nim znajdowało nie pasowało do siebie zupełnie. Jako to się mówi wszystko było z innej parafii. Marzyła nam się piękna nowoczesna przestrzeń, która zachwycałaby nie tylko domowników, ale każdego kto by do nas przyszedł. By wykonać remont zdecydowaliśmy się na to, że poszukamy jakiś inspiracji. Internet pełen jest różnego rodzaju pomysłów, które można wykorzystać. Gdy pewnego razu przeglądałam różne strony z pomysłami na metamorfozę wnętrz znalazłam zdjęcie na którym na jednej ze ścian pokoju znajdował się piękny mural. Stwierdziłam, że muszę to pokazać mężowi. Byłam pewna, że mąż podzieli moje zdanie i jedna z naszych ścian zostanie właśnie w taki sposób ozdobiona. Okazało się że murale na ścianie w domu stają się z roku na rok coraz bardziej popularne. Wielu ludzi decyduje się na mural rezygnując z tapet czy ceglanych ścian. Murale wykonują na specjalne zamówienie artyści, którzy mają lata praktyki w tego typu pracach. To co jest najbardziej ekscytujące to fakt, że to my sami możemy ustalić co będzie namalowane. Dlatego mural może podkreślić nasz indywidualny charakter i wyjątkowość danego wnętrza. To jedynie od nas zależy co będzie widniało na jednej ze ścian.

Murale często kojarzone są ze sztuką uliczną. Jednak z roku na rok widać jak bardzo podobają się ludziom. Mural to obraz na naszej ścianie, który może nie tylko podkreślać charakter danego miejsca, ale również dać nam możliwość obcować ze sztuką w zaciszu naszego domu.