Byliśmy firmą, która odpowiadała przede wszystkim za odpowiednie dopasowywanie produktów, takich jak solary oraz baterie słoneczne dla klientów. Kierowaliśmy jednak swoją ofertę głównie do firm, które przychodziły do nas z problemem zbyt wysokich rachunków za wykorzystywaną energię elektryczną, czy cieplną.

Oszczędność dzięki fotowoltaice

panele słoneczne w atrakcyjnej cenieNa to wszystko zawsze mieliśmy jedną radę – panele fotowoltaiczne oraz różnorodne baterie słoneczne, które sprawiały, że niemal każda firma już po paru miesiącach mogła cieszyć się praktycznie o połowę mniejszymi rachunkami. Tym bardziej, jak zgłaszały się do nas bardzo duże hotele, które jak wiadomo na pewno potrzebują wspomóc proces pobierania energii. Takie panele może i nie doprowadzą do zredukowania kosztów o sto procent, jednak na pewno będzie można odczuć oszczędność już po paru miesiącach. Z każdym kolejnym miesiącem można także liczyć na całkowity zwrot kosztów paneli, czyli wkładu początkowego. Panele słoneczne w atrakcyjnej cenie oraz inne rozwiązania, które oferujemy w zakresie fotowoltaiki sprawdzają się bardzo dobrze. Główną jedną rzeczą, na którą nasi pracownicy muszą zwrócić bardzo dużą uwagę jest oczywiście sposób montażu oraz wcześniej – dobierania rozwiązań pod kątem klienta. Ważna jest także lokalizacja, więc jak przychodzi do nas klient i chce zakupić różne rozwiązania fotowoltaiczne, takie jak panele słoneczne, to na pewno musimy wszystko ustalić i skonsultować. Różnorodność takich produktów sprawia, że faktycznie możemy znaleźć coś dla każdego klienta.

Do domów będziemy oferować tańsze rozwiązania, jednak równie efektywne, a dla przedsiębiorców prowadzących większe zakłady na pewno panele zostaną dobrane w nieco inny sposób. Jedno jest pewne, takie panele na pewno przyczyniają się do mniejszych kosztów.