Montaż instalacji elektrycznych w Krakowie

 

Remont starego osiedla był ogromnym przedsięwzięciem, wymagającym ogromnego nakładu pracy i czasu. Najbardziej czasochłonnym i trudnym zajęciem była jednak wymiana instalacji elektrycznych we wszystkich blokach, gdyż nie spełniały one już obecnie stosowanych norm. Podczas gdy większość prac mogliśmy wykonać sami, do tego celu potrzebna była pomoc fachowców.

Wymiana instalacji elektrycznej w Krakowie

instalacje elektryczne - krakówJakiekolwiek prace przy infrastrukturze elektrycznej, nieważne jak niewielkie, mogły być wykonywane tylko przez autoryzowanych elektryków. Tak duża wymiana jak nasza, jednak, wymagała zaangażowania kilkunastu specjalistów, gdyż prace nie były możliwe do ukończenia przez jedną tylko osobę. Nieco czasu zajęły nam więc poszukiwania renomowanej firmy, zakładającej i wymieniającej instalacje elektryczne – Kraków na szczęście miał takowych firm bardzo dużo, zwłaszcza sprawdzonych i renomowanych instalatorów o dużym doświadczeniu. Jedna z bardziej znanych i doświadczonych firm zaoferowała nam swoje usługi, i byliśmy niemal natychmiast pod wrażeniem profesjonalizmu, z jakim pracownicy firmy podeszli do swoich obowiązków. Nie tylko pomogli nam stworzyć plan sieci elektrycznej w każdym remontowanym bloku, ułożenie infrastruktury i najważniejszych punktów, ale polecili wiele różnych urządzeń do owej sieci, które usprawniały działanie całości, i chroniły sprzęt elektryczny przed nagłą utratą zasilania czy przepięciami.

Zaplanowane prace były wykonywane błyskawicznie i bardzo sprawnie, a jednocześnie w taki sposób, by nie uszkodzić lub naruszyć już wyremontowanych powierzchni. Całość prac została wykonana o wiele krócej niż pierwotnie zakładany termin wykonania zlecenia, i byliśmy bardzo zadowoleni z szybkości ukończenia, gdyż działająca sieć pozwalała na szybsze skończenie reszty prac.