Moja pielęgnacja z Uppercut Deluxe

Jestem wielkim miłośnikiem pomad do włosów. Lubię mieć trochę dłuższe włosy, jednak dość ciężko było mi kiedyś je wystylizować. Od kiedy zacząłem używać pomad zajmuje mi to naprawdę kilka chwil rano. Pomady dostępne są w wielu różnych rodzajach, ale ostatnio najczęściej używam pomady matowej. Od wielu lat korzystam z pomad tej samej firmy, którą uważam za najlepszą na rynku.

Moja ulubiona firma produkuje nie tylko pomady

uppercut deluxeOstatnio przypadkowo trafiłem na inne produkty mojej ulubionej firmy produkującej pomady. Wydaje mi się, że jak na to, że korzystam z pomad jednej firmy już od kilku lat, naprawdę późno dowiedziałem się, że w swojej ofercie mają też oni inne produkty, które pomagają przy utrzymaniu dobrego wyglądu i zapewniają odpowiednią męską pielęgnację. Uppercut Deluxe, bo to o tej firmie mowa produkuje również m.in. szampony i odżywki do włosów, ale też również np. balsamy do brody. Jakiś czas temu zapuściłem brodę więc trafiłem idealnie. Moje pierwsze zamówienie innych produktów niż pomady z tej firmy obejmowało właśnie balsam do brody oraz specjalny zestaw do kąpieli. Zestaw do kąpieli zawierał żel pod prysznic oraz szampon i odżywkę do włosów. Wszystko przyszło bardzo fajnie zapakowane, a produkty bardzo mi się podobają. Dobrze działają i świetnie pachną. Balsam do brody zaś polecam każdemu „brodaczowi”, ponieważ broda staje się po nim niezwykle miękka i błyszcząca.

Markę te lubię za konsekwencję w produkowaniu swoich produktów. Teraz, kiedy miałem już okazję spróbować ich różnych produktów widzę, że każdy z nich, tak samo jak moje ukochane pomady, jest świetny. Podoba mi się też to w jaki sposób produkty te wyglądają. Lubię ciekawy dizajn, a opakowania tych kosmetyków takie właśnie są – interesujące, bo ich dizajn łączy nowoczesność z klasycznymi pudełkami.