Młody piłkarz – sportowe ubranka dla dzieci

Każdy rodzic chce, by jego dziecko było aktywne i uprawiało sport, nie tylko ze względów zdrowotnych, ale też i dla przyjemności.
Ubranka sportowe powinny być zatem wygodne, wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów no i przede wszystkim estetyczne i kolorowe. Producenci takiej odzieży wiedzą, że najlepsze są te wykonane z naturalnych materiałów, dających poczucie miękkości. Tak ubrane dziecko czuje się dobrze i chętnie bierze udział w zajęciach sportowych.

Dziecięce ubrania sportowe powinny stanowić część garderoby dziecka, marzącego o karierze sportowca, z zapewnieniem przede wszystkim odzieży odpowiedniej dla danej dyscypliny sportu.

piłkarzWyposażenie małego sportowca.

Z uwagi na zmieniające się warunki atmosferyczne, w wyposażeniu małego sportowca powinna znaleźć się odzież na wszystkie pory roku.

W zestawie takim powinien znaleźć się dres uszyty z bawełny z dodatkiem poliestru, wykończony ściągaczem przy nogawkach i rękawach, zaś spodnie powinny posiadać wszyty sznurek do ściągania talii. Bluza może być wkładana przez głowę lub rozpinana na zamek. Taki dres będzie wygodny podczas treningu i łatwy do utrzymania w czystości.

Odzież termoaktywna przyda się podczas okresu zimowego do treningów na świeżym powietrzu. Wykonana z miękkiego materiału którego skład ma właściwości zarówno bakteriostatyczne jak i antyzapachowe. Niewątpliwa zaletą takich ubranek jest ich przestrzenna elastyczność. Dwuwarstwowa budowa dzianiny połączona z technologią płaskich szwów sprawia, że pot i wilgoć odprowadzane są na zewnątrz, a skóra będzie sucha. Odpowiednio dobrany rozmiar daje gwarancje zabezpieczenia przed otarciami i zatrzyma ciepło.

Na okres letni najlepiej sprawdzają się zestawy typu koszulka i spodenki. Powinny być wykonane ze stuprocentowej bawełny. Koszulka wykończona wokół szyi okrągły dekoltem, z rozciągliwego materiału. Spodenki zaś mają elastyczną talię ze sznurkiem ściągającym w talii.

Ważnym elementem stroju sportowego jest obuwie, w zależności od sportu jakie uprawia nasze dziecko mogą to być korki, kolce lub zwykła podeszwa. Najlepiej gdy posiada ono wyjmowaną wyścieloną wkładkę. Duży wybór korków typu lanki oferują producenci obuwia sportowego, są to buty posiadające gumowe korki, ułatwiające poruszanie się po murawie boiska i zwiększając przyczepność.

Każdy mały sportowiec marzy o profesjonalnych dodatkach, będących uzupełnieniem jego wyposażenia. Odpowiednie do uprawianej dyscypliny koszulki, skarpety, czapki czy rękawice.
Rękawice bramkarskie to podstawowe wyposażenie każdego bramkarza. Najlepiej by były wykonane z miękkiej tkaniny na przykład typu lateks sprawiający, że są one elastyczne poprawiając właściwości chwytne rękawic. A dzięki paskom opinającym zapinanym na rzep dopasujemy je idealnie do ręki. Ważnym elementem takich rękawic jest odpowiednia wentylacja, dobrze jeśli wyposażone są one w siateczkę z poliuretanu.

rękawice bramkarskieJaką odzież wybrać ?

Producenci zajmujący się profesjonalnie produkcją odzieży sportowej, bardzo dużą wagę przywiązują do produkcji ubranek sportowych dla dzieci. Wysokie wymagania rynku zmuszają ich do stosowania najlepszej jakości materiałów. Ważną a może i najważniejszą rzeczą jest ich kolorystyka, produkowane w żywych ładnych zestawieniach, przyciągają wzrok. Młodzi piłkarze zakładają stroje w barwach swoich ulubionych drużyn, z nadrukiem nazwisk lub numerów swoich ulubieńców.

Odzież dziecięca takich firm jak Adidas, Nike czy 4FUN , w swojej ofercie mają całe zestawy wyposażenia, poczynając od

  • dresów,
  • koszulki,
  • spodenki,
  • buty,
  • akcesoria potrzebne każdemu piłkarzowi.

 


 

 

akcesoria piłkarskieGdzie kupić profesjonalne stroje dla młodych piłkarzy:

Porady:

6 thoughts on “Młody piłkarz – sportowe ubranka dla dzieci”

Leave a Comment