Markowe buty Memo

Maluchy bardzo szybko rosną, dlatego też nie ma sensu kupować dla nich ubrań czy obuwia z dużym wyprzedzeniem. Najlepiej to robić na bieżąco i w sprawdzonych sklepach. W przypadku butów bardzo ważny jest właściwie dobrany rozmiar.

Jakie są rodzaje butów dla dzieci?

memo buty dla dzieciWielu rodziców na problem z wyborem odpowiedniego obuwia dla swojego malucha, ponieważ czasem ciężko określić jaki rozmiar jest właściwy dla dziecka. Najlepiej jest odrysować stopę dziecka na kartce i ja zmierzyć, gdyż będzie wtedy wiadomo jaka długa musi być wkładka. Kolejnym aspektem jest rodzaj butów, które będą dostosowane do pory roku. Najlepsze na rynku są Memo buty dla dzieci wykonane z wysokiej jakości naturalnej skóry. Jest to marka znana na polskim rynku od wielu lat, ponieważ tworzy doskonałe buty, które posiadają wszystkie konieczne certyfikaty. Wszystkie modele mają właściwe wyprofilowaną podeszwę i wkładkę, które utrzymują stopę w odpowiedniej pozycji. Dodatkowo wszystkie trzewiki, sandały i trampki mają usztywnianią piętę, co przeciwdziała skręceniom i niewłaściwemu sposobowi układania stopy. Buty Memo są dostępne w większości sklepów obuwniczych dla dzieci, ale najlepiej je kupować bezpośrednio w sklepie internetowym producenta, gdyż jest tam największy wybór obuwia w przystępnych cenach. Buty dla dzieci są oferowane w rozmiarach od około dziewiętnastego numeru, ponieważ maluchy z taką stopą już samodzielnie stawiają kroki i potrzebują właściwego obuwia. Jeżeli chodzi o ceny, to najtańsze modele zaczynają się już od około 150 zł.

Małym dzieciom trzeba zmieniać obuwie na większy rozmiar średnio co sezon, ponieważ stopa im rośnie o centymetr lub nawet kilka w ciągu roku. Wybierając modele marki Memo, możemy być pewni, że stopa dziecka będzie właściwe wspierana.