Loga firmowe na koszulkach reklamowych

Jakiś czas temu wraz z moim przyjacielem otworzyliśmy małą restaurację, w której serwowaliśmy dania z baru szybkiej obsługi. Byliśmy bardzo dobrzy w doborze składników, dodatków oraz wszelkich innych rzeczy, które sprawiały, że nasza knajpa była tak chętnie odwiedzana przez klientów.

Wykonanie koszulek z logiem firmowym

koszulki z logo firmyPewnego dnia, postanowiliśmy pójść o krok dalej i poszerzyć usługi restauracyjne, otworzyć kolejne punkty naszej sieci i lepiej zająć się marketingiem. Udało nam się to i już wkrótce mogliśmy cieszyć się z tego, że posiadaliśmy kilka lokali, w których serwowano nasze potrawy i napoje. Po konsultacji z działem marketingu, postanowiliśmy wprowadzić jednolite koszulki z logo firmy do wszystkich naszych punktów, tak, aby pracownicy mogli się wyróżnić na tle klientów. W Internecie znaleźliśmy profesjonalną firmę, która zajmowała się takimi zleceniami i jakiś czas później przy pomocy grafików i specjalistów od reklamy nasze logo widniało na jaskrawych koszulkach w naszej sieci restauracyjnej. Pomyśleliśmy także o stronie reklamowej i zamówiliśmy kolejną porcję koszulek z naszym logo, lecz w innych odcieniach, aby rozdawać je podczas przeróżnych konkursów w naszych restauracjach. Koszulki z logiem naszej firmy były strzałem w dziesiątkę, ponieważ od tego momentu mieliśmy na nie bardzo dużo chętnych. Prezentowały się bardzo dobrze, były wykonane z oddychających materiałów, a sama strona wizualna naszego logo była bardzo dobrze wyeksponowana na koszulkach.

Działania marketingowe w naszych restauracjach przyniosły oczekiwane skutki, ponieważ, dzięki jednemu prostemu elementowi, staliśmy się bardzo popularni i rozpoznawalni wśród odwiedzających nas gości, a odzież, którą zamówiliśmy była bardzo dobrze wykonana pod względem estetycznym.