Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/jesttak.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Legalna sprzedaż suszu z konopi - Jest tak jak powinno być

Legalna sprzedaż suszu z konopi

W ostatnich latach bardzo popularne stały się sklepy sprzedające produkty konopne. Prowadzą one sprzedaż suszu, olejów i produktów spożywczych pozyskiwanych z konopi siewnych. Do produkcji wykorzystywane są odpowiednio wyselekcjonowane odmiany roślin uprawiane na plantacjach na terenie Polski i Europy.

Wysokogatunkowe odmiany suszu konopnego

legalny susz konopnyRośliny poddawane są procesowi ekstrakcji dwutlenkiem węgla w wyniku czego otrzymywany jest intensywny i skondensowany produkt zawierający wysokie stężenie CBD, bioflawonoidy oraz minerały i witaminy. Z kwiatostanów roślin pozyskiwany jest również susz. Aromatyczny i legalny susz konopny stosowany jest w celach relaksacyjnych i uspokajających. Zawiera znikome stężenie THC i bardzo dużo CBD. Kwiatostany suszone w tradycyjny sposób nie zawierają żadnych substancji chemicznych, a pozyskiwany produkt posiada wysokie walory smakowe i zapachowe. Odpowiedzialne za to są występujące w roślinach terpeny i sterole. Zawarty w suszu kannabidiol odgrywa niezwykłą rolę w procesach regeneracyjnych, za które odpowiedzialny jest układ endokannabinoidowy. Dzięki systematycznej suplementacji i spożywaniu suszu możliwe jest uzupełnienie niedoborów w jego obrębie i przywrócenie prawidłowej pracy poszczególnych organów i układów. Naturalny susz może być spożywany w formie tradycyjnej lub w procesie waporyzacji. Dzięki temu do organizmu przenikają jedynie aktywne substancje regulujące procesy odnowcze.

Susz najczęściej stosowany jest w schorzeniach psychosomatycznych, problemach ze snem, nadmiernym stresem i napięciem. Pomaga również regulować procesy snu, likwiduje bezsenność i uspokaja. Stanowi cenne źródło niezbędnych substancji prozdrowotnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Łagodzi również dolegliwości żołądkowe, wymioty i mdłości. Może być stosowany również w terapiach nowotworowych.