Konsultant pomocny przy organizacji ślubu

Z Maciejem byliśmy razem już od kilku lat, jednak już długo przed tym czuliśmy coś do siebie. Nasz związek miał swoje wzloty i upadki, ale zawsze przy nim czułam się szczęśliwa i wiedziałam, że on odwzajemniał to uczucie. Nie zdziwiło mnie zatem jak niecały rok temu uklęknął z kwiatami i oświadczył mi się.

Udany ślub z pomocą konsultanta

konsultant ślubny warszawaWkrótce po tej sytuacji postanowiliśmy zacząć planowanie ślubu. Nie chcieliśmy z tym zwlekać, ponieważ zależało nam na tym, aby stać się małżeństwem. Zanim zabraliśmy się za ustalanie szczegółów stwierdziliśmy, że warto byłoby skorzystać z profesjonalnej pomocy. Zatrudniliśmy więc konsultanta ślubnego, który pomógł nam w dopięciu całej ceremonii na ostatni guzik. Konsultant ślubny warszawa spotkał się z nami i opowiedział o wszystkich możliwościach. Po tym jak z Maciejem wybraliśmy datę wydarzenia, załatwiliśmy kościół i salę zajęliśmy się omawianiem szczegółów ze specjalistą. Muszę przyznać, że konsultant bardzo pomógł nam w wymyśleniu odpowiedniego motywu przewodniego, doborze menu i organizacji wszelkich atrakcji. Dzięki jego pomocy mieliśmy zapewnionego dobrego fotografa, kamerzystę oraz dja. Nigdy nie byłam tak wdzięczna za pomoc – pozwoliło mi to zyskać wiele czasu, co pozytywnie wpłynęło na mój nastrój. Nie stresowałam się tak jak moje koleżanki, które postanowiły urządzić swoje śluby bez pomocy. Jestem szczęśliwa, że z Maciejem podjęliśmy taką, a nie inną decyzję.

Cała ceremonia była idealna, a goście przez długi czas zachwycali się różnymi szczegółami. Dzięki pomocy konsultanta w tak pięknym dniu nie musieliśmy stresować się niedociągnięciami i świetnie się bawiliśmy. Dzisiaj planujemy kolejną imprezę z jego pomocą – pierwszą rocznicę ślubu. Jestem przekonana, że będziemy równie zadowoleni.