Jakie produkty oferuje producent oświetleń ledowych?

 

Produkty oświetleniowe zbudowane na podstawie technologii led są cenione ze względu na swoją niezawodność, długowieczność oraz przede wszystkim za bardzo dużą energooszczędność. Sprawia to, iż coraz więcej osób wymienia swoje stare żarówki żarnikowe lub tradycyjne świetlówki na odpowiedniki pracujące dzięki technologii wykorzystującej diody LED. Jakie produkty znajdziemy w ofercie producentów tych akcesoriów?

Typy oświetlenia LED oferowane przez producentów

producent oświetlenia ledKiedy nasze stare żarówki nie nadają się już do użytkowania, najlepszą opcją będzie ich wymiana odpowiedniki typu LED. Dzięki mocowaniu bagnetowemu możliwe jest zamontowanie ich w wielu miejscach bez potrzeby wkręcania. Tego typu oświetlenie jest coraz częściej stosowane w wielu typach podświetleń kuchennych oraz biurowych. Producent oświetlenia led typu i żarówek typu bagnetowego stosuje najczęściej diody elektroluminescencyjne, które charakteryzują się dużą niezawodnością i niskim poborem energii. Kolejnym nowoczesnym odpowiednikiem tradycyjnych systemów oświetleń jest świetlówka LED. W przeciwieństwie do swoich gazowych i jarzeniowych odpowiedników może pracować nieprzerwanie przez długie lata. Dzięki temu może być stosowana w obiektach prywatnych i publicznych jako oświetlenie korytarza lub piwnicy. Światło emitowane przez nie jest pozbawione uciążliwego efektu migotania, przez co  wzrok nie męczy się podczas przebywania w obrębie jej światła.

Oprócz wymienionych nowoczesnych akcesoriów typu LED warto także wymienić żarówki z gwintem tradycyjnym, mogące być wkręcane do wielu żyrandoli w naszym domu. Dzięki temu z łatwością zmienimy stare i wysłużone typy świetlówek na nowoczesne źródła światła diodowego. Charakteryzują się one brakiem denerwującego efektu rozświetlania.