Jaki rower wybrać dla kobiety

Moja żona w zeszłym roku zaczęła jeździć dużo rowerem. Początkowo chciała schudnąć, ale szybko okazało się, że taki sport jej odpowiada i robiła to tylko dla przyjemności. Miała stary rower, który ledwo co dawał radę i postanowiłem zrobić jej prezent i kupić nowy rower. 

Najlepszy rower dla kobiety na długie podróże

damski kross lea 5.0Nie wiedziałem jaki rower będzie najlepszy dla mojej żony i postanowiłem zasięgnąć opinii specjalisty. Zgłosiłem się więc do autoryzowanego sklepu marki kross i tam porozmawiałem ze sprzedawcą. Opowiedziałem mu o podróżach małżonki a on uznał, że najlepszy dla niej będzie damski kross lea 5.0, który klientki bardzo sobie ceniły. Pokazał mi ten model i sprawiał on wrażenie bardzo solidnego oraz wygodnego. Inne modele już nie robiły na mnie takiego wrażenia i na tym poprzestałem poszukiwać. Kupiłem dla żony ten damski rower i zadowolony wróciłem do domu. Żona jeszcze była w pracy. Do kierownicy przyczepiłem wielką czerwoną kokardę a rower postawiłem na balkonie. Kiedy żona wróciła do domu to od razu jej powiedziałem, że czeka na nią na balkonie niespodzianka. Kiedy zobaczyła nowy rower to aż podskakiwała z zachwytu. Przyznała mi się, że od dawna myślała o tym konkretnym modelu i chciała go kupić za jakiś czas. Okazało się, że wybrałem najlepszy rower dla żony na długie podróże. Następnego dnia już wyruszyła na wycieczkę. Wróciła zadowolona i przyznała, że rower spełnił jej oczekiwania. Byłem bardzo zadowolony, że niespodzianka tak mi się udała.

Ja po jakimś czasie także kupiłem sobie nowy rower i towarzyszyłem żonie podczas wycieczek. Żona zabrała mnie w wiele ciekawych miejsc. Chętnie wybierałem się na wycieczki rowerowe i żona bez problemu zaraziła mnie swoją pasją. Spędziłem z nią mnóstwo wspaniałych chwil.