Jaki rodzaj winietek na wesele?

 

Coraz częściej, a nawet już na prawie każdym weselu wchodząc na salę, można zauważyć porozkładane na stołach małe karteczki z imionami i nazwiskami gości zaproszonych. Są to tzw. winietki, które mają na celu oznaczenie miejsc dla poszczególnych gości, tak by każdy siedział w odpowiednim dla siebie towarzystwie. Na jaki ich rodzaj się zdecydować?

Ciekawe winietki na stołach weselnych

winietki z kokardkąWiększość Młodych Par decyduje się na zamówienie gotowych winietek poprzez wygodne złożenie zamówienia w internecie. Gdzie wybór może nie okazać się taki prosty, ponieważ czeka na nas bardzo bogata oferta. W zależności od indywidualnych upodobań oraz wybranego stylu czy koloru przewodniego, najważniejszej uroczystości, powinniśmy dopasować rodzaj winietek. Co ważne każda z firm wychodzi naprzeciw klientom i tworzy również indywidualne i nietypowe projekty. Pośród najbardziej popularnych wzorów winietek ślubnych wyróżnić można projekty z motywami florystycznymi takimi jak kwiaty, liście, czy drzewa. Winietki z kokardką, która tworzy piękną elegancką ozdobę na karteczce dopasowana w dowolnym kolorze. Kolejny ciekawy rodzaj to winietki wycinane laserowo z cudownymi ażurowymi wycięciami. Dostępne są również winietki wykonane z brązowego papieru czy pięknie udekorowane świecącym brokatem lub cekinami. Możliwości jest naprawdę mnóstwo, ale to my sami powinniśmy dopasować odpowiedni styl dla nas, w którym będziemy czuć się najlepiej.

Winietki możemy zamówić wraz z zaproszeniami czy zawieszkami na alkohol. Warto dopilnować by każdy z tych elementów miał wspólny element, który złączy wszystko w jedną, piękną całość. W trakcie zamówienia należy pamiętać, aby dosłać dokładną i przemyślaną listę z danymi gości, które mają być wydrukowane. Tematem drobnych dekoracji warto zająć się z odpowiednim wyprzedzeniem, jak i każdym innym związanym z organizacją ślubu. W ten sposób unikniemy niepotrzebnego zamieszania oraz stresu.