spersonalizowane prezenty

Jak wybrać spersonalizowane prezenty?

Wybierając prezent dla kogoś bliskiego, zależy nam na tym, żeby był on z niego zadowolony. Nie jest to trudne, kiedy kupujemy jakiś upominek, komuś kogo bardzo dobrze znamy. Mamy naprawdę wiele możliwości do wyboru. Popularne ostatnio stają się prezenty spersonalizowane Wydawało by się, że nie ma nic trudnego w ich wyborze, jednak taki prezent również musimy odpowiednio dobrać do osoby i do jej upodobań, zwracając uwagę na funkcjonalność prezentu.

Spersonalizowane prezenty – co powinno wpływać na nasz wybór?

prezent na imieninyPozostając w temacie prezentów spersonalizowanych należy w ogóle wymienić te najbardziej popularne:

  • kubki ze zdjęciem
  • koszulki z nadrukiem
  • kalendarze ze zdjęciami
  • spersonalizowane notesy

Czym kierować się przy wyborze odpowiedniego rodzaju? Przede wszystkim musimy wziąć pod uwagę to, czy wybrany przez nas prezent będzie się podobał. Jednak poza tym, ważne również, żeby był funkcjonalny. Nikt już dzisiaj nie chce prezentów, które nie będą nam do niczego potrzebne, a jedynie ładnie wyglądały. Po drugie każdy z nas musi wziąć pod uwagę rodzaj napisu albo zdjęcia, które będziemy chcieli umieścić na prezencie. Chcemy, żeby nasz upominek kojarzył się miło i wywoływał jakieś przyjemne wspomnienia. Łatwym do wyboru może okazać się prezent na imieniny. Wtedy kwestię wybranego napisu mamy w zasadzie rozwiązaną. Jedyne o co możemy dodatkowo zadbać to odpowiednia grafika i kolor.

Kubek ze zdjęciem wybierany jako pierwszy

kubek ze zdjęciemMimo tego, że prezentów spersonalizowanych jest naprawdę wiele i możemy wybierać spośród różnych rodzajów, to zazwyczaj podejmujemy oczywiste decyzje. Zdecydowanie jednym z takich najbezpieczniejszych rozwiązań, kiedy kupujemy prezent to kubek ze zdjęciem lub innym nadrukiem. Jest to najczęściej wybierany prezent spersonalizowany. Nie bez powodu jednak ludzie tak często kupują takie kubki. Mają wiele zalet, a nie wymagają tak naprawdę dużego nakładu pieniędzy, może jedynie kreatywności. Przede wszystkim główną zaletą kubka podarowanego jako prezent jest to, że będzie on bardzo dobrze wykorzystany. Nawet jeśli mamy wiele innych kubków w naszym domu, to właśnie tez będzie naszym ulubionym i będziemy go używać każdego dnia. Kolejną zaletą może być również ich różnorodność. Nie jest powiedziane, że musimy wybrać standardowy prosty kubek i nadrukować na nim zdjęcie. Możemy wybierać spośród różnych kształtów, kolorów i wielkości. Kubek wybrany przez nas może spełniać również funkcję kufla. Pojawiły się również kubki specjalnego rodzaju, które mogą wywrzeć wrażenie. Są to tak zwane magiczne kubki. Chodzi w nich o to, że nadrukowane zdjęcie czy napis pojawiają się dopiero pod wpływem ciepła, czyli kiedy wypełnimy kubek gorącym płynem. W momencie kiedy kubek ostygnie, grafika znika. Poza kubkami ze zdjęciem czy innym nadrukiem, fajnym dodatkiem mogą okazać się przypinki. Oczywiście na takiej przypince umieszczamy najlepiej napis, jakieś śmieszne hasło, albo tekst, który może się miło skojarzyć. Jak najbardziej taka przypinka może być dobrym pomysłem. Każdy umieści ją w miejscu przez siebie wybranym i będzie się mógł nią cieszyć przez długi czas.

Trening indywidualny – nowa forma prezentu

trening indywidualny w siłowniPoza tymi oczywistymi rozwiązaniami pojawia się wiele nowych, odmiennych możliwości na zrobienie bliskiej osobie fajnego prezentu. Można kupić na przykład kartę upominkową, która będzie upoważniała do zakupów na określoną sumę. Fajnym pomysłem są też vouchery. Dzięki nim osoba obdarowana będzie mogła skorzystać z jakiegoś wyjazdu, albo udać się na przykład na zabiegi spa. Biorąc pod uwagę to, jak modne ostatnio stało się uprawianie sportów i aktywność fizyczna, noże warto by pomyśleć nad prezentem w tym kierunku. Jak najbardziej dobrym rozwiązaniem będzie ofiarowanie wykupionego treningu indywidualnego, w jednej z warszawskich siłowni. Przede wszystkim będzie to jak najbardziej prezent dobrze wykorzystany, i przyniesie same korzyści korzystającemu z możliwości jakie dają treningi personalne.


Inne strony związane z poruszanym tematem:

  • Cyfrowypress.pl – strona internetowa firmy tworzącej kubki ze zdjęciem i przypinki
  • Specially4u.pl – sklep online oferujący spersonalizowane prezenty na imieniny
  • Dlahandlu.pl – portal internetowy poświęcony zagadnieniom handlowym
  • Aktywnytrener.pl – witryna internetowa trenera osobistego prowadzącego treningi personalne

Podsumowanie tematu

Kierując się przede wszystkim tym, żeby nasz prezent spełniał określoną funkcję i jednocześnie podobał się bliskiej osobie, na pewno uda nam się wybrać prezent idealny, który będzie przynosił radość przez długi czas.