prezent dla niego

Jak wybrać najlepszy prezent dla swojego mężczyzny?

Często możemy mieć problem z zakupem dobrego prezentu. Wiadomo, kobiety mają inne wyobrażenie o atrakcyjności przedmiotów, inne mają też ich mężczyźni. Nieraz ciężko jest się więc wczuć w potrzeby drugiej osoby.

Prezent dla niego – jaki powinien być?

prezenty dla mężaWarto na początek zastanowić się, jakim typem mężczyzny jest ukochany. Woli rzeczy praktyczne czy wywołujące emocje? Bardziej ceni sobie rzeczy, które będzie mógł stale wykorzystywać czy raczej jednorazowe i niepowtarzalne chwile? Może woleć jedną z tych możliwości albo cieszyć się z nich wszystkich. Na pewno nie można kupować, kierując się damskim zmysłem estetyki. Prezent dla faceta to z pewnością nie będzie żadna ładnie pachnąca świeczka. Raczej nie ucieszy go także kolorowy akcent do urozmaicenia przestrzeni domowej. Znacznie lepiej jest już zastanowić się nad jego pasjami. Jeśli lubi wyjazdy, które potem można długo wspominać, może warto mu jakiś zakupić.

Wybierz domki letniskowe lub domki w górach

tanie domki letniskowe nad morzemKto powiedział, że prezenty dla mężczyzny muszą być standardowe. Postaraj się go zaskoczyć! Dobrym pomysłem, by zrobić mu miłą niespodziankę, może być zaplanowany wspólny wyjazd. Na pewno mu się spodoba, zwłaszcza jeśli dawno nigdzie razem nie byliście. Latem wystarczy wynająć domki nad morzem, na przykład w miejscowości Sarbinowo i już można cieszyć się urokami pięknych polskich zakątków. Można wybrać oczywiście także inne miasto, starając się zaplanować mniej więcej, co moglibyście robić poza wylegiwaniem się na plaży. Inną możliwością jest natomiast wynajem domków w górach, jeśli on woli ten rejon Polski. Szczerze mówiąc, większość facetów woli Zakopane niż Sopot. Można tutaj aktywnie spędzić czas. Domki są atrakcyjnie położone. Wiele jest także okazji do zwiedzania i zapewnienia sobie dodatkowych atrakcji. W pobliżu znajdują się jaskinie otwarte do zwiedzania, można wstąpić do Czech. Znajdzie się też ciekawe muzeum czy aquapark. Dla każdego coś miłego. Z pewnością mężczyzna będzie zachwycony, jeżeli tylko lubi przebywać w otoczeniu pięknej przyrody i spacerować po górskich szlakach.

Kiedy jego pasją są samochody

jazda na torze jako prezent dla facetaInna możliwość na zrobienie świetnej niespodzianki nieco niższym kosztem jest kupienie mężczyźnie gadżetu związanego z jego pasją. Jeśli kocha samochody może nim być:

  • brelok do kluczy
  • zasłony do samochodu
  • nawigacja
  • dywaniki samochodowe
  • jeden z wielu niezwykłych gadżetów do użytku przez gniazdo zapalniczki

Będą to zazwyczaj rzeczy bardziej praktyczne. Warto tutaj wspomnieć o tym, że facet często ucieszy się z rzeczy związanych z nowymi technologiami. Wielu mężczyzn jest gadżeciarzami i lubią takie drogie zabawki. Wiele powstało udogodnień mogących mieć zastosowanie w motoryzacji. Dobrze zrobisz rozglądając się za nimi, jeśli masz partnera, który jest właśnie typem człowieka lubiącego nowinki.

Majsterkowicz i jego potrzeby

narzędzia samochodowe dla mężczynyInnym przykładem może być mężczyzna lubiący majsterkować. Jemu z kolei warto kupić nowe narzędzia albo skrzynkę, w której będzie mógł pomieścić je wszystkie. Możesz nie znać się na poszczególnych elementach jego warsztatowego wyposażenia, wybór narzędzi jest jednak na tyle duży, że można swobodnie wybierać. Jeśli jednak obawiasz się, że zakupione sprzęty okażą się mu niepotrzebne, warto zapytać sprzedawcy, co mógłby polecić. Nie chcąc ryzykować, można też zdecydować się na wspomnianą skrzynkę. Ona na pewno mu się przyda, jeśli nie teraz, to w przyszłości, kiedy wciąż będzie przybywać nowych narzędzi.

Fan szybkiej jazdy jednośladem

motocyklista podczas jazdyDla fana motocykli z kolei dobrym prezentem będzie kask, plecak albo nowe rękawice. Ucieszy się też na pewno ze stelaża, jeśli go jeszcze nie ma i z solidnych butów. Można także szukać rzeczy tańszych jak chusta, która na pewno przyda się podczas jazdy. Dobrym wyjściem jest też zakup książki tematycznej, jeśli nie ma nic przeciwko czytaniu i doskonaleniu się. Jeśli dbasz o zdrowie mężczyzny kup mu z kolei pas nerkowy, który ochroni przed przewianiem. Jednym z ciekawszych rozwiązań jest też ofiarowanie mu kamery sportowej, którą będzie mógł uwieczniać swoje wycieczki.

 


Źródła wartościowych informacji dotyczących tematu:


Podsumowanie rozważań

Mężczyźni mają inne potrzeby niż kobiety. Ujawnia się to także podczas wybierania dlań prezentu. Niemniej jednak dobrze jest, chcąc obdarować mężczyznę czymś, co mu się spodoba, mieć stale na uwadze jego charakter.