Deprecated: Funkcja Elementor\DB::is_built_with_elementor jest przestarzała od wersji 3.2.0! Zamiast jej proszę użyć Plugin::$instance->documents->get( $post_id )->is_built_with_elementor(). in /home/pikseolo/domains/jesttak.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5379
Jak możemy wykonać mezoterapię bezigłową Beautifly? - Jest tak jak powinno być

Jak możemy wykonać mezoterapię bezigłową Beautifly?

Od niedawna, żeby kompleksowo zadbać o swoją cerę nie musisz umawiać się do kosmetyczki. Dzięki temu urządzeniu twoja skóra zawsze będzie oczyszczona, nawilżona i pełna blasku. Co najważniejsze nie musisz udawać się do kosmetyczki, by wykonać zabieg. Możesz to zrobić w zaciszu swojego domu, a efekty będą niesamowite.

Skorzystajmy z mezoterapii bezigłowej Beautifly

mezoterapia bezigłowa beautiflyZabieg polega na oczyszczeniu, złuszczeniu i nawilżaniu. Opiera się na 3-stopniowym działaniu łączącym terapię światła fotonowego, termoterapię i jonoforezę z masażem wibracyjnym 4 w 1. Mezoterapia bezigłowa beautifly wykorzystuje terapię światłem. Światło czerwone oraz podgrzanie komórek skóry otwiera rozszerzone pory, masaż wibracyjny w połączeniu ze środkami pielęgnacyjnymi dogłębnie oczyszcza, jonizacja ułatwia wprowadzanie składników aktywnych w głąb skóry, a zastosowanie fototerapii stymuluje i rewitalizuje komórki skóry, przyspiesza metabolizm i zwiększa jej ujędrnienie. Niebieskie światło wspomaga redukowanie trądziku poprzez eliminację bakterii w porach, kontroluje produkcję łoju i łagodzi stany zapalne. Czerwone światło wnika w głębsze partie skóry.  Rozgrzewa, poprawia cyrkulację krwi i aktywuje odnawianie kolagenu. Zielone światło równoważy i wycisza cerę. Z jego pomocą problemy takie jak zmarszczki, zaskórniki i trądzik zostają rozwiązane. Warto zainwestować w to niewielkie urządzenie, by móc same przeprowadzać zabiegi kosmetyczne.

Dzięki zakupowi urządzenia sprawdzonej marki będziemy mieć pewność, że nie dostaniemy kota w worku. Firma od lat istnieje na polskim rynku i specjalizuje się tego typu produktach. Dzięki nim możemy w zaciszu swojego domu wykonać zabiegi do tej pory zarezerwowane tylko dla gabinetów kosmetycznych. Urządzenia nie są drogie, każdą z nas jest na nie stać.