Ile kosztuje wymiana ekranu?

 

Jeśli chcemy mieć pewność, że smartfon będzie miał wszystko, czego nam potrzeba, a nawet trochę więcej, to z pewnością wybierzemy iPhone’a. Bowiem to urządzenie uniwersalne, z którego chętnie korzystają nie tylko młodzi, ale już doświadczeni wiekiem, klienci. 

Kto w Krakowie wymienia wyświetlacze w iPhone’ach?

wymiana wyświetlacza iphone - KrakówJednak należy pamiętać, że urządzenia mają swoje ograniczenia i nawet jeśli są najnowszej generacji, mogą ulec uszkodzeniom i awariom. Pamiętajmy, że wyświetlacze dotykowe, to niezwykle delikatne konstrukcje i często ulegają rozbiciom. A ta część iPhone’a jest bardzo droga i jej wymiana, szczególnie w nowszych modelach, może być naprawdę kosztowna. Natomiast zaznaczmy, że na całkowity koszt usługi, składa się nie tylko cena wyświetlacza, ale też jego wymiana. Przy czym warto wiedzieć, że koszt wymiany to około trzydziestu procent, a pozostała wartość to cena wyświetlacza. Jeśli zatem potrzebna jest nam wymiana wyświetlacza iPhone – Kraków jest strzałem w dziesiątkę. Bowiem znajdziemy tu nie tylko dużą ilość serwisów zajmujących się urządzeniami Apple, ale co najważniejsze – należą one do jednych z najtańszych. Przy tak dużej ilości serwisów, możemy wybierać, czy chcemy skorzystać z serwisu firmowego, czy też zwyczajnego, który wyspecjalizował się w naprawach iPhone’ach. Zawsze też warto posłuchać podpowiedzi swoich znajomych, którzy serwisowali swojego iPhone’a i wybrać serwis, w którym usługa została wykonana szybko i bezproblemowo. A zapewniamy – takich miejsc w Krakowie jest sporo.

Krakowskie serwisy iPhone’ów słyną z rzetelności i bardzo szybkiego realizowania zleceń. To miejsca, w których nie tylko wymienimy wyświetlacz, ale możemy zlecić dowolną naprawę, czy też okresowy przegląd. Standardowy czas realizacji usług to około dwóch-trzech dni.