Ile kosztuje przejazd busem?

Podróżowanie autobusem lub autokarem ma swoje zalety, ale wad ma zdecydowanie więcej. Bowiem zabierają one na pokład nawet sto pięćdziesiąt osób, co w długich trasach jest bardzo męczące i nie sprzyja ucięciu sobie drzemki lub poczytaniu książki.

Polecane przewozy osobowe do Holandii

busy mazury holandiaPonadto, w tego rodzaju pojazdach odległości między rzędami i siedzeniami są bardzo małe, toteż trudno o rozprostowanie nóg, co przecież, zwłaszcza w długiej trasie, jest konieczne. Konieczne jest również korzystanie z toalety, ale na pokładzie większości autobusów i autokarów mamy do czynienia z ich brakiem. Skutkuje to oczywiście koniecznością organizowania częstych postojów, a te, zazwyczaj, nie trwają krócej niż kilkanaście minut. Natomiast transport busem jest nie tylko szybszy i bardziej komfortowy, ale też tańszy. Jest tak, albowiem koszt zakupu biletów oscyluje w granicach kilkudziesięciu złotych – gdy zdecydujemy się na ich wykup w obie strony. Warto również wspomnieć, że busy są wyposażone w toalety z umywalką, ale także niezwykle wygodne, rozkładane do pozycji pół-leżącej fotele. Nadto, busy, zabrać mogą jednorazowo, zaledwie pięćdziesiąt-sześćdziesiąt osób, toteż atmosfera przejazdu, względem autobusów i autokarów, jest niemalże, kameralna. Jeżeli chcemy zarezerwować bilety na busy Mazury Holandia to warto zrobić to z pewnym wyprzedzeniem, by mieć gwarancję miejscówki. Trzeba się spieszyć z wykupem biletów, bowiem, jak wspomnieliśmy, jest to bardzo popularny środek transportu.

Do Niderlandów najlepiej jest wybrać się busem, gdyż są one szybkie, wygodne, a przy tym, co najważniejsze, niedrogie. Kursy z Polski do Holandii mają miejsce codziennie, jednak zauważyć trzeba, że busy jeżdżą również w przeciwną stronę, czyli z Holandii do Polski.