Gdzie kupić dobry rower

Miałam wiele planów zakupowych i sukcesywnie odkładałam sobie pieniądze. Dzięki temu miałam nowe meble w kuchni, konsolę do grania oraz wiele innych rzeczy, które tak bardzo chciałam kupić. Ostatnim moim celem w tym roku był zakup nowiutkiego roweru damskiego.

Zakup dobrego roweru w firmowym sklepie

dobre damskie rowery krossDo pracy miałam blisko, ale mimo to jeździłam autobusem, bo pieszo to jednak zajmowało zbyt wiele czasu. Na zakup roweru wpadłam już jakiś czas temu. Wiele moich koleżanek dojeżdżało do pracy rowerami. Kiedy już odłożyłam pieniądze to zastanawiałam się gdzie dostępne były dobre damskie rowery kross, bo tylko takiego szukałam. W sklepach były dostępne różne rowery i nawet całkiem nieźle się prezentowały, jednak chciałam mieć ten konkretny model, bo wiedziałam, że był dla mnie idealny. Pewnego dnia natrafiłam na firmowy sklep rowerowy i zajrzałam tam, żeby sprawdzić czy dostępny był dla mnie rower. W sklepie było mnóstwo rowerów, jednak nie znalazłam roweru w kolorze różowym a taki właśnie najbardziej chciałam. Sprzedawca obiecał go dla mnie sprawdzić i miało to nastąpić w ciągu dwóch dni. Byłam bardzo podekscytowana i z niecierpliwością czekałam na telefon ze sklepu z informacją, że rower jest już do odbioru. Po dwóch dniach sprzedawca się ze mną skontaktował i zaprosił do sklepu po odbiór roweru. Wybrałam najlepszy sklep na zakup roweru, bo nie dość, że mogłam mieć pewność, że będę posiadała bardzo dobry rower to na dodatek sprowadzili mój wymarzony kolor. 

Do pracy jeździłam rowerem codziennie i taka podróż sprawiała mi mnóstwo przyjemności. Pogoda nie zawsze dopisywała, ale posiadałam odpowiednią odzież rowerową i nawet zimą mogłam podróżować rowerem. To był jeden z moich najlepszych zakupów i byłam z tego powodu szczęśliwa.